Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла Yacco (Яка)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 35 (всього 2 сторінок)

Продукція компанії YACCO

Якщо подивитися на продукцію, яка продається на внутрішньому ринку нашої країни, то можна побачити велику різноманітність мастильних матеріалів. Це пов'язано з тим, що Україна має великі розміри і розташована відразу в декількох кліматичних зонах. Також має значення наявність величезних міст з їх пробками, де машині доводиться довгий час працювати на холостому ходу. Такий режим роботи негативно позначається на загальному стані мотора. Поступово в камері згоряння збирається нагар, все міцніше закріплюючись на днище поршня і клапанах. Паливо, не повністю згораючи, проникає в картер, поступово змінюючи хімічний склад мастила, погіршуючи його роботу. Особливо негативно це впливає на в'язкість продукту, і як наслідок, недостатньо якісне мастило всього двигуна. На вибір масла впливає і якість палива, яке нам заливають в бак на автозаправних станціях. На жаль не всі АЗС дотримуються нормативів, і можуть продавати відверто неякісний продукт.

Щоб боротися з непростими умовами експлуатації свого автомобіля французька компанія YACCO випускає найдосконаліші мастильні матеріали. І може запропонувати своїм покупцям:

- різноманітну лінійку товарів найвищої якості;

- стабільну в'язкість при будь-яких температурних показниках;

- допуски світових виробників автомобілів зі всього світу.

Компанія зробила наголос на виготовленні мастильних матеріалів, які особливо ефективно протистоять холодним умов експлуатації. П'ятірка лідерів має кордон застигання – 50 градусів за Цельсієм. А двадцять п'ять інших у районі 42 градусів. Такі показники як не можна краще підходять для нашої країни, коли в найсуворіші дні зими є ймовірність опускання стовпчика термометра нижче 40 градусів.
Але також компанія дбає і про жаркому кліматі. Завдяки власними напрацюваннями, в лінійці з'явилися олії з індексом в'язкості XW50 і XW60. А це говорить, що перегріта машина все одно буде отримувати нормальну кількість мастильного матеріалу при нормальному тиску, так як в'язкість буде в межах норми.

Продукція концерну не тільки надійно захищає двигун від зносу, а також вчасно видаляє з камери згоряння все окислювальні процеси, що відбуваються в результаті згоряння палива.

Якщо в європейських країнах з якістю палива давно вже немає проблем. У нашій країні спостерігається не дуже хороша тенденція. Масла групи LowSaps, дозволяють якісно видаляти всі відкладення, не тільки всередині мотора, але і в камері згоряння, і надійно абсорбировав їх, видалити масляний фільтр, де вони не зможуть завдати підвищеного зносу частин, що труться деталей.

Вся лінійка моторних масел пройшла перевірку, і була офіційно допущена до продажу на території України. Саме ця продукція може гарантувати повний захист всього мотора протягом усього терміну використання масла. Навіть якщо двигун машини розрахований на довгі пробіги на одній заправці олії.

Інтернет-магазин автомасел aet.ua спеціалізується на продажу різноманітних моторних масел світових виробників. Серед яких можна зустріти відому в Європі та за її межами мастило YACCO. Перевірена у середовищі гонщиків і випробувана на стендах, мастило отримала високу оцінку і серед звичайних автомобілістів. Широкий асортимент дозволить легко підібрати оптимальний варіант.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок