Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Пуско-зарядні пристрої для автомобілей

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Пуско-зарядні пристрої для вашої техніки

У процесі повсякденної експлуатації автомобіля у нього можуть виникати найрізноманітніші потреби. Але, найчастіше автовласники страждають через несвоєчасну зарядки акумулятора. Досить кілька разів допустити глибокий розряд на кілька днів, щоб акумулятор вийшов з роботи набагато раніше покладеного терміну. Наявність в арсеналі не тільки базового інструменту, насоса, але і пуско-зарядного пристрою в значній мірі полегшує життя. Продовжує термін служби акумулятора, рятує водія від необхідності покупки нового аналога.

Чому пуско-зарядний сучасний пристрій необхідно всім?

Зовсім скоро настане холодна пора року. Регулярно експлуатуючи автомобіль в міських умовах складно встежити за станом зарядки АКБ. Практично кожен водій декілька разів на рік стикається з неможливістю запустити машину своїми силами. Виклик евакуатора досить дороге задоволення, яке доводиться чекати тривалий час. А друзі не завжди можуть прийти на виручку. Багато водіїв побоюються виручати прикурюванням від власного акумулятора.

Пуско-зарядний пристрій, особливо в багатофункціональному виконанні, не займає багато місця всередині автомобіля. Його не обов'язково завжди возити з собою, тільки в тих випадках, коли вирушаєте в подорож або будете перебувати далеко від дому. Крім цього, виріб дозволить з упевненістю продовжувати їздити далі, з акумулятором, який доживає свої останні кілька місяців.

Особливо рекомендовано купити цей виріб любителям подорожей на природу. З одного боку станція буде альтернативним джерелом електричної енергії, а з іншого, дозволить не переживати, якщо в салоні авто весь день буде грати музика з потужних колонок. А своєчасна зарядка основного, свинцево-кислотного акумулятора під капотом, дозволить уникнути найнебезпечнішого його стану - сульфатации.


Пусто-зарядні пристрої UTRAI

Залишився в минулому той час, коли пуско-зарядні станції були величезного розміру і їх могли собі дозволити тільки професійні СТО або власники власних майстерень. Компактний пристрій Utrai можна зберігати навіть у себе вдома, або возити його в багажнику автомобіля, якщо є підозра на можливий розряд АКБ. До інших, не менш важливим критеріїв якості виробу можна додати:

1. Вбудований потужний і ємний сучасний акумулятор, здатний генерувати струм стартера підвищеної сили.

2. Захищене від негативних погодних факторів виконання, допускає постійна присутність в автомобілі.

3. USB виходи для зарядки мобільних пристроїв, в тому числі і ноутбуків, Type-C.

4. Наявність світлодіодного ліхтаря для роботи з автомобілем в темний час доби.

5. Може використовуватися як альтернативне джерело енергії в кемпінгу.


Найсучасніші моделі, крім основної функції пуско-зарядної станції виконують і ряд інших, не менш корисних завдань. Комплексне пристрій має вбудований компресор з підкачування шин з програмованим кінцевим тиском. Після досягнення його воно автоматично відключає роботу насоса. Електронний дисплей демонструє реальний стан вбудованого акумулятора і своєчасно сигналізує, коли необхідно додатково підзарядити від побутової мережі саме зарядний пристрій.


Пуско-зарядні пристрої Grepro

Відносно просте виконання бустера не робить його менш привабливим для автомобілістів. Його потужності цілком достатня, щоб подарувати мінімум три спроби для успішного запуску двигуна автомобіля з глибоко посадженим акумулятором. Крім цього, пристосування з вбудованим компактним акумулятором використовується в якості помічника для запуску мотора в дуже холодну пору року. Особливо актуальне це питання для власників дизельних автомобілів. До інших, важливим технічним характеристикам варто додати:

- досить велику ємність для декількох спроб запустити мотор;

- збільшений показник стартерной потужності;

- можливість відновлювати заряд від бортової мережі автомобіля;

- компактні розміри і невелику вагу для зберігання в машині;

- захищене виконання, не боїться тряски і вібрації;

- багатофакторна захист від неправильної експлуатації.


Бустер можна використовувати і за іншим призначенням, в якості альтернативного джерела живлення для автомобільних аксесуарів на 12 вольт. Для зарядки мобільного телефону, планшета, невеликого ноутбука. Прекрасно допомагає завести повністю справний автомобіль з сівшим акумулятором. Не має потреби в особливих умовах зберігання і не псується від простого лежіння в бардачку автомобіля.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок