Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори MegaBatt (Мега Батт)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Придбати легкові та вантажні автомобільні акумулятори MegaBatt в Києві і містах УкраїниСеред сучасних автомобілів досить багато транспортних засобів які зовсім не мають потреби в дорогому і навантаженому додатковими технічними можливостями акумуляторі. Бюджетний клас машин в першу чергу цікавить високий стартовий струм і надійність джерела живлення в повсякденній експлуатації. Саме ці характеристики і багато інших, можуть забезпечити батареї MegaBatt, від українського заводу WESTA.

Асортимент легкових моделей

Практично всі бюджетні моделі автомобілі використовують під капотом акумулятори для легкових авто ємністю від 55 до 100 А/год. Саме таку лінійку і виробляє вітчизняний акумуляторний завод. Всі вироби виготовляються за однією технологією, і відрізняються один від одного тільки за фізичними розмірами, ємністю та стартовим струмом. Останній показник спеціально завищений, щоб у водія не було проблем з пуском двигуна в холодну пору року. Всі моделі можуть похвалитися такими якостями:

- стійкість до глибокого розряду і сульфітації пластин;

- стандартні монтажні клеми на європейському тип корпусу;

- конструкція допускає зниження температури нормальної експлуатації до -30 градусів;

- стійкість конструкції до важких умов поїздок з можливими трясками і вібрацією;

- знижений витрата води за рахунок грамотно сконструйованої верхньої кришки.

Особливою заслугою виробник пишається міцним поліпропіленовим корпусом. Він рятує свинцеві пластини і активну масу від пошкоджень через трясіння. Поглинає більшу частину кінетичної енергії.

Асортимент вантажних моделей

Акумуляторів для вантажних автомобілей менше, ніж легкових аналогів, але вони повністю відповідають сучасним потребам здебільшого комерційного транспорту, на борту якого не встановлено додаткові електричні прилади. Корпус має значну товщину, і кожна банку ізольована від проникнення кислоти в сусідню ємність. Доступ до банків організований через спеціальні кришки, щоб мати можливість вчасно обслуговувати джерело живлення і не допускати корозії внутрішніх пластин.

У цій серії виробник вирішив відмовитися від застосування гібридної технології, і точно також як в легковий серії використовують електроди на кальцієвій основі. Завдяки такому підходу вдалося досягти ще більшого стартового струму, і мінімальної втрати води кислоти. Як показує реальний досвід, достатньо контролювати рівень електроліту всього 2 рази на рік, щоб не пропустити необхідність його корегування.

Європейський тип корпусу і стандартні клеми полегшують установку виробу на сучасні транспортні засоби. Стандартні кріплення дозволяють зафіксувати батареї покладених на своїх місцях. А в разі необхідності, надійні ручки для транспортування полегшать перенесення важких корпусів. Компанія АвтоЕвроТрейд впевнена у продукції, яка приходить безпосередньо з заводу виробника, і дає гарантію на безвідмовну роботу в 12 місяців. Як правило, цього цілком достатньо, щоб позбутися від сумніву, що саме вам попалась бракована продукція.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок