Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори INCI AKU(Інчі Аку)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 56 (всього 3 сторінок)

Компанія Inci Aku (Инджи Акю) – дочірнє підприємство холдингу Инджи створено в 1984 році в Туреччині. На сьогоднішній день холдинг налічує 15 компаній і 2200 співробітників і експортує свою продукцію більш ніж 70 країн світу.

Автомобильные аккумуляторы INCI AKU в КиевеХолдинг спеціалізується на випуску, авто і мото акумуляторів Инджи Акю, систем електричного живлення телекомунікаційних мереж, тягових акумуляторів, джерел безперебійного живлення, батарей для водного транспорту та вантажної комерційної техніки.

За 30 років виробництва акумуляторів для авто Inci Aku, Холдинг заробив дуже хорошу репутацію, оскільки відомі виробники, такі як, Hyundai, Ford, Fiat, Isuzu, Mercedes, Mithsubishi, Land Rover, Kia і Peugeot встановлюють батареї на первинну комплектацію, в Туреччині і за її межами.

Акумулятори Инджи Акю серії NanoGold Start-Stop EFB (Нано Голд Старт –Стоп EFB) розроблені спеціально для авто преміум-рівня, з технологією запалювання Старт-стоп, розроблені для нового покоління авто з великим енергоспоживанням. Висока якість батареї забезпечено посиленими пластинами, і спеціальною формулою пасти, виготовленої з нанокристалічною технології.

У вантажних акумулятор серії Супр А Хеві Дьюті Supr A Heavy Duty негативні пластини виготовлені з додаванням кальцію, а позитивні – сурми. Завдяки такому інноваційному підходу - акумулятора забезпечена висока продуктивність на протязі всього терміну роботи. В акумуляторах Inci Aku (Инджи Акю) для комерційної техніки використаний спеціальний клей, що фіксує пластини, що забезпечує високу стійкість до вібрацій.

Тягові акумулятори Инджи Акю мають довгий термін служби від 5 років. Батареї забезпечують високу якість, дуже надійні, без проблем забезпечують електричною енергією тягові авто засоби, що працюють тільки на АКБ.

Акумулятори Инджи Акю серії Марині для судів і водного транспорту - серія гелевих АКБ Инджи Беттері Гель, що володіють новітніми передовими характеристиками в плані міцності і безпеки на суднах. Дані накопичувачі мають високий функціональний показник старту, завдяки гібридним пластин і сепараторів, особливим пробок і складом кислоти, так само використання спеціального клею, що фіксує пластини, забезпечує високу стійкість до вібрацій.

Лінійка Supr A була розроблена спеціально для авто (переважно вітчизняного виробництва), у яких електрообладнання не проходить регулярну діагностику. Акумулятори Inci Aku лінійки Supr A дуже популярні на ринку СНД, оскільки, в даному необслуговуваному АКБ, можна самостійно відрегулювати рівень електроліту до оптимального, без якісної втрати властивостей.

Купити автомобільний акумулятор Inci Aku в Києві і містах України

Техническая информация об аккумуляторах INCI AKU

Купити акумулятор Inci Aku в Києві – значить обзавестися довговічним джерелом електричного живлення для легкових та вантажних авто різних моделей і модифікацій, водного транспорту, машин, ДБЖ та інші. До вибору акумулятора потрібно підходити дуже серйозно, адже висока ціна не завжди забезпечує високу якість накопичувача. При виборі акумулятора для авто Inci Aku Україна необхідно керуватися параметрами, які ви можете знайти на корпусі відпрацьованої батареї. Звертайте увагу на ємність, пусковий струм, габарити і стан корпусу акумулятора. При здачі старого АКБ – знижка на покупку нового.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок