Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори Monbat(Монбат)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Monbat(Монбат) у Києві та регіонах України

Авто аккумуляторы Monbat из Болгарии в Киеве с доставкойБолгарський виробник виготовляє акумулятори, використовуючи сучасні розробки власної дослідницької лабораторії. Вироби піддаються ряду хімічних, фізичних тестів, які повністю відповідають міжнародним стандартам. Так вдається отримувати батареї, які мають високі характеристики і здатні забезпечити безперебійне функціонування за будь-яких погодних умовах.
 

Основні особливості товарів від Monbat

 
Акумулятори розподіляються на групи:
  • легка;
  • середня;
  • вантажного призначення.
 
Для товарів кожного з видів діє свій гарантійний термін. Для першого і другого видів це 2 роки, для третьої - рік.
 
Акумулятори використовуються як для легкових і вантажних, так і для сільськогосподарських машин. Вони демонструють стійкість до нерегулярності вантажів. Вібрації і удари не відбиваються на роботі пристрою.
 
Вигідною особливістю болгарських акумуляторів є те, що вони мають підвищений рівень резервної потужності. Саморазрядка є незначною. Пристрій демонструє високий показник стартерной потужності при низьких температурах.
 

Серії акумуляторів Monbat

 
Кожен модельний ряд виробів має свої технічні особливості і призначення.
 
АКБ від 45 А ч до 240 А/год призначаються для всіх типів авто і техніки для сільського господарства. Для акумуляторів типу AGM характерна стійкість до вібрацій. Вони мають систему Старт-Стоп, яка здатна витримати велику кількість циклів заряду і розряду. SMF є серією необслуговуваних акумуляторів (як і попередня лінія), які підходять для автомобілів, оснащених великих кількістю електричного обладнання. Застосовні для машин з бензиновими і дизельними двигунами.
 
SMF (Азія) – лінія акумуляторів, спеціально розроблених для азійських машин. Вони можуть забезпечити старт навіть при критично низьких температурах.
 
Лінійка MF (Д) підходить для комплектації в автомобілі виробництва країн СНД і Європи. Для таких машин передбачається стандартний пакет обладнання.
 
Вид акумуляторів SHD (F) розроблений посиленого підходу. Пристрою є стійкими до вібрацій. Їх використовують для комерційної техніки – вантажівок, будівельних і сільськогосподарських машин.
 
Для застосування в автобусах, вантажної і сільськогосподарської техніки підходить серія акумуляторів HD (D), які функціонують при стандартному пакеті електрообладнання.
 
Виробник Monbat пропонує своїм клієнтам широкий асортимент товарів для будь-якого транспорту за доступними цінами.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок