Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Мото акумулятори Varta

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 28 (всього 2 сторінок)

Акумулятори VARTA - безкомпромісна якість для будь-якого мотоцикла!


Будь-який вид транспорту потребує надійному і якісному джерелі живлення. Навіть мотоцикл, без батареї практично неможливо завести. А найсучасніші моделі скутерів, квадроциклів і мотоциклів вже не мають в своїй конструкції колись звичного кікстартера. Саме з цієї причини необхідно віддавати перевагу в покупці свідомо надійного і відповідного АКБ VARTA.

Чому якість VARTA  визнано в усьому світі?

Акумуляторний завод Варта ось уже більше 100 років займається виробництвом стартерних батарей. Інженери уважно стежать за розвитком мотоциклів, і прийшли до висновку, що застаріла технологія з рідким електролітом в корпусі вже не може повністю задовольняти потреби власників мототехніки. Перед проектуванням останньої серії Powersports AGM інженери і хіміки проконсультувалися не тільки зі звичайними водіями, але врахували думку професійних спортсменів. Так, щоб кінцевий продукт по надійності не поступалася самому спортивному мотоциклу. В результаті, фахівцям компанії вдалося домогтися таких результатів:
1. Широкий асортимент корпусів по ємності, від 2,3 до 18 А / год.
2. Універсальні клеми для можливості підключення будь-яких силових проводів.
3. Спеціальний склад пластика корпусу, щоб забезпечити особливу міцність конструкції здатну витримати падіння техніки.
4. Вся серія зроблена за технологією Absorbent Glass Mat.
5. Поставляється в продаж в сухозаряженном стані.
6. Підготовлений до роботи може експлуатуватися в нахиленому стані аж до 45 градусів без зміни технічних і експлуатаційних характеристик.
7. Строго відповідає прийнятому міжнародному стандарту безпеки JIS.
Важливо: корпус акумулятора приходить в Україну в сухозаряженном стані. Цей крок дозволяє знизити ймовірність погіршення технічних показників під час простою вироби на складі. Досить залити електроліт в банки, і АКБ повністю готовий до роботи.
Багато виробників мотоциклів, скутерів, квадроциклів і невеликих снігоходів вибирають продукцію VARTA Powersports AGM як самого надійного джерела електричної енергії для запуску мотора і залежних електричних приладів.

Переваги покупки в офіційного дилера

Компанія АвтоЕвроТрейд є офіційним дилером не тільки для багатьох автомобільних АКБ, а й для всієї лінійки батарей Варта. Завод поставляє продукцію безпосередньо на склад компанії в Україні, минаючи численні проміжні ланки. Для кінцевого споживача це вигідно, оскільки позбавляє від необхідності переплачувати за реальну вартість продукції. Отримувати максимальний гарантію заводу виробника і консультацію від грамотного фахівця.
Серія VARTA Powersports AGM на складі компанії знаходиться в повному асортименті, і доступна до покупки в будь-якому куточку України. Оплачений товар відразу вирушає в коротку подорож одним з основних перевізників. І через 1-2 дня захищену посилку можна отримати у відділенні компанії перевізника.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок