Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Акумулятори для автомобілів Іста (Ista)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 29 (всього 2 сторінок)

Купити український автомобільний акумулятор ISTA(Іста) в Києві та Україні

Авто аккумуляторы Ista в КиевеАвтомобільні стартерні акумулятори ISTA виробляються в Україні з 1995 року. За 10-річну історію компанія Іста-Центр налагодила найбільшу в Східній Європі лінію по виготовленню стартерних акумуляторних батарей. В рік виробляється близько 5,5 мільйона акумуляторів, що відповідають найвищим стандартам якості. Автомобільні акумулятори ISTA давно використовуються в якості первинних агрегатів на конвеєрних лініях Renault-Nissan Group, а також на заводах багатьох європейських виробників сільськогосподарської і комерційної техніки.

Постійно оновлювана лінійка з широким асортиментом і вибором батарей дає можливість підібрати акумулятор для автомобіля будь-якого класу. Кожен акумулятор ISTA відповідає суворим вимогам надійності і якості від світових автовиробників. Пристрої компанії можна розділити на дві групи: акумулятори класу стандарт та батареї преміум сегменту.

Автомобільні акумулятори стартерні ISTA типу стандарт поєднують в собі високі показники пускового струму і демократичну ціну. Надійність і безпека пристроїв забезпечують якісні матеріали корпусу, а стабільну роботу при низьких температурах гарантує перевірена кальцієва технологія і використання сплавів з мінімальним кількістю сурми. Акумулятори ISTA стандарт випускаються в трьох версіях: STANDART, BLACK, CLASSIC, УНІВЕРСАЛЬНИЙ.

Ще одна лінійка автомобільних акумуляторів ISTA, відноситься до преміум класу і призначена для автомобілів з високим рівнем споживання енергії, оснащених великою кількістю електроніки. Батареї цього типу мають збільшений термін служби, а також поліпшені технічні характеристики і показники роботи в циклів заряду-розряду. Всі батареї ISTA типу преміум є порожниною обслуговуваними і надійно працюють під час всієї експлуатації. За показниками ємності і сили пускового струму, батареї цієї категорії розділені на дві серії: 7 SERIES і PLATINUM.

Для вантажних автомобілів, а також сільськогосподарської та комерційної техніки, бренд ISTA має ряд моделей з ємністю до 225 Ач. Надміцні, потужні акумуляторні батареї стануть надійним джерелом енергії як для вантажних автомобілів дальнього прямування, так і для агропромислових машин. Відмінно підійдуть для сучасних вантажівок з великою кількістю електронних систем. Моделі з ємністю від 140 Ач представлені у всіх цінових категоріях компанії, а також в модельному ряді спеціальної вантажний серії ISTA PROFTRUCK.

Купити акумулятор ISTA ви можете у нас, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши по одному з вказаних телефонів. Наші експерти нададуть професійну консультацію і допоможуть підібрати найкращий акумулятор для вашого автомобіля.

ISTA Standard

 
Одним з популярних і затребуваних на території країн СНД брендом акумуляторних батарей є АКБ українського виробництва – джерела живлення ISTA. Незважаючи на відносно невисоку ціну, джерела живлення українського виробника чудово зарекомендували себе на ринку, як надійні акумуляторні батареї, які чудово справляються зі своїми функціональними завданнями.
 
Власники авто з невеликою кількістю електрообладнання можуть вибрати для свого «залізного друга» АКБ серії Standard, які випускаються в 3-х версіях: BLACK, CLASSIC, УНІВЕРСАЛЬНИЙ.
 
Джерела живлення даної серії мають прекрасні показники електроємність, безпеки і холодного пуску.
Серед переваг АКБ ISTA серії Standard можна виділити наступні:
 • джерела живлення мають модернізовану систему газовідводу, завдяки чому характеризуються підвищеним рівнем експлуатаційної безпеки;
 • мають індикатор рівня заряду на корпусі батареї;
 • ефективно працюють при низьких і високих температурах (завдяки використанню в процесі виробництва перевіреної кальцієвої технології та металевих сплавів з незначною кількістю сурми);
 • мають високі показники пускового струму;
 • відповідають українським і міжнародним стандартам якості.
 

ISTA 7 SERIES і ISTA PLATINUM

 
Аккумуляторы Истра 7 серия в КиевеАкумуляторні батареї українського виробництва ISTA є популярними і затребуваними як на території України, так і на території країн СНД. За короткий проміжок часу український виробник зумів налагодити відмінне виробництво високоякісних АКБ, які відповідають міжнародним вимогам і стандартам, а також вимогам відомих автовиробників. Вони досить часто використовують АКБ ISTA для установки на свої нові автомобілі.
 
Більш дорогий лінійкою АКБ даного бренду є джерела живлення, які відносяться до так званої категорії преміум класу. Дана серія АКБ представлена на ринку 2-ма лінійками батарей: 7 SERIES і PLATINUM.
 
Джерела живлення даного типу є ідеальним варіантом АКБ для автомобілів з високим рівнем споживання енергії (великою кількістю електрообладнання на борту). В процесі виробництва АКБ даних серії виробник використовує прогресивні технології, завдяки яким АКБ мають поліпшені технічні характеристики.
 
Основні переваги акумуляторів ISTA преміум класу:
 • високі показники пускового струму;
 • 100-відсотково обслуговуються;
 • мають підвищену потужність;
 • характеризуються підвищеним рівнем експлуатаційної безпеки;
 • мають більш тривалий термін служби (безперебійної роботи);
 • можуть бути встановлені практично на всі моделі, марки та модифікації сучасних легкових автомобілів.
 

ISTA PROFTRUCK

 
Акумуляторні батареї українського бренду ISTA є суперсучасними і надійними джерелами живлення не лише для сучасних легкових автомобілів вітчизняного або імпортного виробництва, а також ідеальним варіантом АКБ для вантажних автомобілів, сільськогосподарської або іншої комерційної техніки.
 
Так, виробник пропонує водіям джерела живлення для так званого вантажного ряду авто серії ISTA PROFTRUCK.
АКБ даної серії відрізняються підвищеним рівнем потужності і мають місткість від 140 до 225 А/ч.
 
Такі АКБ чудово забезпечать енергією вантажні авто, які використовуються для дальньої перевезення вантажів, а також важкої техніки, використовуваної в агропромисловому комплексі і має на борту велику кількість електронних приладів і систем.
 
Усі джерела живлення цієї серії здатні забезпечити безперебійну роботу автомобіля в рейсах далекого прямування, а також на стоянках – з вимкненим двигуном, але з увімкненими електроприладами та комплексом електрообладнання, якими оснащені кабіни сучасних вантажних авто.
Серед переваг АКБ ISTA PROFTRUCK можна виділити наступні:
 • можуть використовуватися на різних видах спецтехніки (в тому числі і на автокранах) і вантажних авто;
 • безперебійно працюють в екстремальних кліматичних умовах (при температурі від мінус 40 до плюс 60 градусів);
 • стійкі до механічних пошкоджень і підвищеного рівня вібрації;
 • мають високий рівень енерговіддачі і підвищену електроємність.

ЦІНИ НА УКРАЇНСЬКІ АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ ISTA

 • Мінімальна ціна ISTA CLASSIC 50AH R+ 420A (EN)- 1080 грн.
 • Максимальна вартість ISTA 7 SERIES 100AH R+ 850A (EN) - 2200 грн.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок