Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори А-Mega EFB (Амега ЄФБ)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Ринок автомобілів із сучасною функцією роботи мотора Start & Stop стрімко розширюється. З кожним новим поколінням на дорогах України можна зустріти все меншу кількість особистого транспорту без зручною для міста функції роботи силового агрегату. Але, для нормального запуску двигуна необхідний відповідний за технічними характеристиками стартерний акумулятор. АКБ А-МEGA EFB - це остання вітчизняна розробка, яка за своїми основними показниками не поступається світовим аналогам.

Акумулятор Аmega EFB - в чому секрет?

Якщо заглянути всередину батареї Amega, зробленої за новою технологією EFB, візуально вона ні чим не відрізнятиметься від класичного акумулятора. Всі секрети ховаються в будові пакетів пластин, і застосовуваних матеріалах при їх виробництві. В якості основного компонента виробник використовує первинний свинець та перероблену, максимально очищену сировину зі старих акумуляторів. Чистота м'якого металу дозволяє домогтися мінімального електричного опору, і поліпшити технічні та експлуатаційні характеристики АКБ. До інших особливостей технології варто віднести:

1. Віялове розташування свинцевої сітки щодо контакту. Допомагає не тільки швидше збирати накопичений заряд, а й підвищує силу струму стартера.

2. Спеціальний склад активного шару з особливо точними гранулами спресованими в рівномірний шар допомагають контактувати з електролітом, але не провокують зростання кристалів сульфатів в разі глибокого розряду.

3. В якості сепараторів використовується подвійний підхід. Конверти з перфорованого поліетилену утримують активну масу кожного електрода, одночасно не обмежуючи рух електроліту. Додаткова сітка з склоподібного полімеру забезпечує необхідний зазор між позитивними і негативними гратами.

4. Герметична верхня кришка вловлює все, навіть незначні випаровування води з електроліту в процесі нормальної експлуатації акумулятора Амега EFB. Конденсує їх в подвійному лабіринті, і під дією гравітації і неминучою тряски повертає рідину в банки з кислотою. Навіть кілька років активної, повсякденної експлуатації не приведуть до зниження рівня електроліту в акумуляторному блоці.

Важливо: вибрати і купити акумулятор А-МEGA EFB буде правильним рішенням. Вітчизняний виробник гарантує, що при грамотному підході можна домогтися 7 років роботи пристрою. Це один з кращих економічних показників не тільки в Україні, але і в світі в цілому.

Amega EFB і переваги в експлуатації

Нова розробка Амега EFB спеціально була розрахована не тільки для авто з системою запуску мотора Старт / Стоп, але і для сучасних машин з підвищеним споживанням електричного струму. Батарея А-МEGA EFB залишається працездатною навіть після втрати 30% стандартної ємності. Водій може бути абсолютно впевнений в запуску двигуна, в тому числі і в період зимової експлуатації.

Підвищений показник струму стартера, це безумовна заслуга збільшеної кількості активних пластин в кожній банці акумулятора. Наявність збалансованого складу свинцю, олова і кальцію в гратах. Всі компоненти допомагають домогтися оптимальних експлуатаційних характеристик. Відразу після запуску мотора, електричний струм, що подається від генератора, починає відновлювати номінальну ємність батареї. Адже в процесі поїздки по місту, машина з системою запуску двигуна Start / Stop може використовувати стартер протягом години більше 10 разів. Звичайний акумулятор з такими навантаженнями фізично не впорається.

Важливо: завод виробник дає 36 місяців гарантії на свою продукцію. Вона залишатиметься працездатною в найнесприятливіших умовах. Але, якщо дотримуватися простих правил, експлуатацію можна продовжити до 7 років!

Захист від розряду акумуляторів Amega EFB

В процесі повсякденних поїздок на особистому автомобілі, іноді, водії стикаються з проблемою глибокого розряду джерела живлення. Вибираючи акумулятор А-МEGA EFB, можна надовго забути про сульфатацію. Досить повернути номінальний показник ємності за допомогою імпульсного зарядного пристрою або генератором автомобіля, і незначна кількість кристалів сульфату сірки повністю розчиняться в кислоті. Внутрішній захист продовжує залишатися працездатною протягом декількох років після покупки.

Особливо добре покаже себе в роботі батарея в зимовий період, коли температура навколишнього повітря опуститься нижче нуля. Підвищений струм стартера в одну мить буде розкручувати колінчастий вал до необхідних для запуску мотора оборотів. Сила зберігається і в частково розрядженому стані. Ціна АКБ А-МEGA EFB повністю відповідає заявленим технічним і експлуатаційним характеристикам завода виробника.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок