Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори Grom (Корея) (Гром Бетері)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 65 (всього 3 сторінок)

Автомобільні акумулятори Grom Battery (Південна Корея)

Південна Корея ось уже кілька років як вийшла в лідери з виробництва автомобільних акумуляторів середньої та преміальної лінійки. Інженери, техніки і хіміки країни постійно працювали над поліпшенням своєї продукції. Отримали безліч власних патентів, і запустили у виробництво нову лінійку Grom Battery, здатну вразити водіїв своїми стабільними технічними і експлуатаційними характеристиками.

Особливості Корейської продукції

В першу чергу акумулятори були орієнтовані на внутрішній ринок. А також для іноземних автомобілів з європейським типом корпусу. Але, поступово виробник Grom вийшов на міжнародний ринок, і почав стрімко завойовувати популярність серед водіїв легкових авто, мікроавтобусів, позашляховиків і невеликих вантажівок. До основних переваг виробника варто віднести:

1. Технологічний підхід до вибору компонентів для виробництва свинцевих решіток і нанесення активної маси. Щільні пакети пластин прекрасно чинять опір підвищеної вібрації, і не схильні поступово обсипатися на дно корпусу акумулятора.

2. Стабільний рівень електроліту в кожній з банок. Батарея не перегрівається в процесі нормальної експлуатації, практично не випаровує воду з електроліту. А незначні випаровування вловлює пластиковий лабіринт, захований у верхній, подвійний кришці. Нормальний рівень рідини зберігається весь період експлуатації акумулятора.

3. Свинцеві пластини проходять багаторівневу систему виробництва. Головною відмінністю від конкурентів є фінальна стадія проходження платини через прес. Він настільки сильно ущільнює структуру пористого я м'якого металу, що вона повністю позбавляється від природної схильності руйнуватися від негативного впливу сірчаної кислоти.

4. Кілька стадій перевірки на якість в процесі складання акумулятора Grom Battery. Навіть незначний шлюб відразу знімається з конвеєра і відправляється на подальшу утилізацію. Міжнародний бренд стежить за своєю репутацією, і не допускає заводського браку у опті та роздрібному продажі дилера АЕТ.

5. На всіх корпусах акумулятора є вбудований індикатор рівня заряду. Він допомагає візуально стежити за станом щільності кислоти, і в разі необхідності своєчасно виправити заряд генератором або зарядним пристроєм.

Важливо: батарея має поліпропіленовий корпус зі збільшеною по товщині стінкою. На зовнішній і внутрішній стороні є додаткові ребра жорсткості, що допомагають боротися з негативними проявами підвищеної вібрації.

Корейський АКБ для мінливого клімату

Виробник з Кореї прекрасно розумів, що його продукція буде використовуватися не тільки в країнах, де температура навколишнього повітря переважно знаходиться вище рівня позначки замерзання води. Основою захисту від передчасного руйнування послужили грамотно продумані сепаратори. Вони допомагають компенсувати природне розширення і звуження пакетів пластин через перепад температур.

Другим фактором захисту послужили спеціальні напрямні для пакетів пластин. Вони утримують тонкі решітки, покриті активним шаром в оптимальному положенні відносно корпусу та рідкого електроліту. Кислота рівномірно омиває пластини, і амортизує дрібну, найнебезпечнішу вібрацію створювану мотором на різних етапах роботи.

Важливо: Корейський виробник Grom має всі необхідні сертифікати якості міжнародного стандарту. Це означає, що, купуючи акумулятор, водій може розраховувати на офіційну гарантію. Вона додатково його захищає від непередбачених неприємностей пов'язаних з транспортуванням АКБ на великі відстані.

Технічні показники

Продукція відрізняється стабільними і високими показниками. Це особливо важливо в країні з мінливим кліматом. Сила струму стартера зберігається з настанням холодів, аж до -18 градусів. Заявлена ​​ємність блоку зберігається весь період гарантійної експлуатації. Якщо водій дотримується простих умов роботи, батарея здатна відслужити під капотом авто мінімум 5 років.

Додатковий захист позитивної і негативної клеми допомагає уникнути випадкового короткого замикання. А висновки струму з чистого свинцю практично нівелюють втрату сили струму в процесі її транспортування.

Корпус не потребує додаткового захисту від вібрації. Досить міцно закріпити його на робочому місці. Виробник подбав про те, щоб корейський акумулятор Grom Battery вимагав від водія мінімум уваги. Продукція непогано захищена від негативного впливу сульфітації і перевантаження в міських умовах експлуатації.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок