Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори Moratti(Моратті)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 20 з 20 (всього 1 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Moratti(Моратті) у Києві та регіонах України

Автомобільні акумулятори «Моратті» представлені на українському ринку ексклюзивними дистриб'юторами. Варто відзначити, що обсяг щорічного виробництва товарів цієї марки досягає більше двох мільйонів високоякісних зразків. Про гідних технічні характеристики акумуляторних батарей говорить те, що понад 90 відсотків товарів, що виробляються з метою експорту в Автомобильные аккумуляторы Moratti в Киеве и городах Украинырізні країни Європи. Тому багато автовласників-європейці віддають перевагу оснащення марки «Моратті».

Багаторічний досвід співпраці з клієнтами дав позитивні результати: «Моратті» - це не просто один з брендів АКБ, це маркер надійності, міцності, довговічності, стійкості, функціональності та універсальності.

Високі показники технічних характеристик продукції підтверджуються відповідними сертифікатами та ліцензіями, які строго відповідають найвищим світовим вимогою у виготовленні товарів такого типу.

Розробники постійно запроваджують нові підходи в робочий процес, що дозволяє удосконалити дані батарей, зробити їх більш витривалими, безпечними, зручними у використанні, але при цьому доступними в ціні.

Асортимент товарів від виробника «Моратті» дивує своєю широтою і різноманітністю. Потенційні клієнти легко можуть підібрати оснащення для авто різних видів: азійських, європейських та російських зразків. Ви легко можете придбати обладнання для вантажний і легковий техніки.

Явною перевагою є те, що дистриб'ютори «Моратті» мають право видавати своїм клієнтам довічну гарантію для своїх товарів.

Однією з використаних сучасних розробок, впроваджених у виробничий процес виробником, є застосування позитивних пластин для акумуляторних батарей кислотного зразка.

Серед переваг акумуляторних батарей марки «Моратті»:

  • виробники значно збільшили струм при холодному запуску;
  • навіть в екстремальних (кліматичних, механічних) умовах параметри функціонування батареї залишаються стабільними;
  • пристрої демонструють високі показники стійкості до вібрацій;
  • великий діапазон робочих температур: від критично низьких до екстремально високих;
  • повна необслуживаемость;
  • повна безпека в експлуатації;
  • висока морозостійкість наповнювача і всіх комплектуючих;
  • можливість безболісно переносити підвищення енергоспоживання (при доукомплектації машин додатковим обладнанням);
  • ергономічність (оснащеність зручною і міцною ручкою перенесення).

Серед особливостей конструкції товарів бренду «Моратті» варто відзначити деякі нано підходи. Так, для електродів використовується більш жорсткий і міцний матеріал, що дозволяє більш стійко переносити деформації. Ефективність енерговіддачі також сильно підвищується за рахунок такого нововведення.

Решітки АКБ виготовляються зі сплаву, в основі якого знаходиться свинець. За рахунок цього вдається компенсувати енерговитрати при різких стартах. Міцність обмазки для комплектуючих збільшена за рахунок застосування спеціальної волоконної добавки, що дозволяє домогтися надійності й міцності батареї. Здатність до саморозряду нівелюється за рахунок встановлення спеціальних стабілізаційних присадок.

Розробники подбали про те, щоб зробити пластини більш стійкими до перекаливанию і осипання частинок. Також використаний компенсаційний метод, який дозволяє збільшити стабільність вихідних характеристик.

Автомобільні акумулятори виробника «Моратті» відрізняються високими технічними показниками і доступною вартістю, що робить їх затребуваними на ринку українських автоспоживачів.

Для зручності на сайті є підбір акумулятора по марці авто, це зекономить багато Вашого часу.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок