Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори Topla(Топла)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 25 (всього 2 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Topla(Топла) у Києві та регіонах України

Автомобильные аккумуляторы Topla в Киеве

Акумулятори Topla Energy, Topla Top і Topla ASIA (для японських і корейських авто) виробляються на заводі концерну "ТАВ" в Словенії з якісних матеріалів, що експортуються з Чехії, Італії, Македонії, великій Британії. Компанія TAB була заснована в 1965 році, батареї виробляються на заводі в р. Межіца, об'ємом понад 1,2 млн. примірників у рік, 90% продукції експортується в країни ЄС.

Акумулятори Топла мають всі сертифікати та гарантію, що підтверджує їх довговічність і якість. Відомі авто виробники, такі як Fiat, Hyundai, Renault, Peugeot, Mercedes-Benz і Volkswagen використовують АКБ Topla для установки на свої нові авто.

Завдяки розробленому і впровадженому з 2008 року «нанопроцессу» і технології Са/Са, акумулятори для авто Topla забезпечують надійне та безперебійне харчування електроніки авто і службу протягом тривалого періоду часу, навіть в самих складних кліматичних широтах північних районів східної Європи і Азії.

Купити акумулятор Topla В Києві - значить обзавестися якісним і довговічним джерелом живлення для сучасних імпортних та вітчизняних авто. У лінійці акумуляторів Topla є тягові батареї для важкої і військової техніки, легкових автомобілів (представлені азійські і європейські корпуси), вантажівок, мікроавтобусів, автобусів, тракторів і сільськогосподарських машин.

Батареї Topla повністю обслуговуються, оскільки гібридна технологія виробництва передбачає дуже незначний витрата води, є індикатор стану електроліту, АКБ з можливістю доливання дистильованої води. Акумулятори Topla повністю безпечні, завдяки центральної газовідвідної системи з полум'ягасником, який захищає від загоряння. Авто акумулятори нового покоління Topla володіють поліпшеними стартерних характеристиками, забезпечують високу надійність при експлуатації і низький саморозряд. Розробники використовують спец елементи при межъячеечной пайку і решітки пластин (+) полярності виготовлені з малосурьмяністого свинцю, що перешкоджають саморозряду батареї. АКБ мають підвищену вибухобезпечність, зручну ручку на корпусі для перенесення.

Характеристикою акумуляторів Topla є збільшена ємність (+) і (-) електродів, що в свою чергу забезпечує довгий термін експлуатації. Авто акумулятори Topla придатні для авто, експлуатуються при дуже високих або низьких температурах від -40 С до +60 С, або при великих вібраціях і тряска.

Для того щоб АКБ служили як можна довше, потрібно встановлювати АКБ Topla відповідної ємності з правильним пусковим струмом, враховувати габарити та технічні характеристики двигуна.

За програмою утилізації Ви можете здати відпрацьований АКБ і отримати знижку на покупку нового. Компанія Автоевротрейд пропонує великий вибір акумуляторів Топла Київ з сертифікатами якості та гарантією від виробника, а допоможе Вам в цьому підбір акумулятора по марці авто.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок