ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Магазин акумуляторів і мастил на Нивках - вул. Івана Виговського, 6 (067) 462-44-86 Пн-Пт. 9:00 - 19:00 , Cб. 10:00 - 16:00 , Нд. Вихідний

Нивки, Виговського, 6 Нивки, вул. Івана Виговського, 6 Прокласти Маршрут Пн-Пт. 9:00 - 19:00
Cб. 10:00 - 16:00
Нд. Вихідний

(067) 462-44-86
Опис Відгуки (1)
Експрес-сервіс Встановлення акумуляторів
Діагностика акумуляторів
Діагностика витіку тока
Перевірка генератора
Викуп вживаних АКБ

Магазин акумуляторів і мастил на Нивках

Повсякденні поїздки по місту в робочих питаннях не залишають достатньо часу, щоб шукати по всьому місту новий акумулятор або автомасло. Та це й не потрібно, адже на Нивках за адресою вул. Івана Виговського, 6 є свій магазин з багатим вибором даної продукції від офіційного представника в Україні.

Що потрібно знати про вибір?

Базові знання про те, як грамотно підібрати новий акумулятор або якісне мастило для своєї машини повинен знати кожен водій. Вони можуть стати в нагоді в будь-який момент життя. Не завжди можна покладатися на знання продавця. Досвідчений співробітник з магазину акумуляторів і мастил на Нивках виняток, але це зустрічається вкрай рідко.

З цього, наступний алгоритм вибору акумулятора буде важливий в першу чергу новачкам за кермом:

1. Фізичні розміри по всіх трьох габаритах.

2. Рекомендована виробником авто ємність АКБ.

3. Тип виконання (європейський чи азіатський).

4. Свинцево-кислотний або зроблений за AGM технології.

5. Полярність клем виведення струму.

Алгоритм підбору мастила важливиа всім без винятку:

1. Правильна в'язкість;

2. Правильні робочі характеристики;

3. Класифікація.

Важливо: цих, мінімальних знань буде достатньо, щоб просто підібрати відповідний по габаритах і способу підключення акумулятор, а також вибрати якісне мастило на ваш автомобіль. Але, існують і інші чинники, які можуть коригувати вибір, грунтуючись на стилі їзди, як часто водій використовує транспорт.

Наскільки важливий індикатор заряду в акумуляторі

Приїжджаючи в магазин на Нивках за акумулятором, споживач часто зауважує, що деякі блоки на верхній кришці мають спеціальний індикатор. Він показує, наскільки ємність мережі відповідає значенню експлуатаційним нормам. Зелений колір говорить що блок заряджений на 100-90%. Жовтий свідчить про часткову втрату ємності, і її необхідно повернути або за рахунок роботи генератора машини, або зарядним пристроєм для АКБ.

Чорний колір ще не говорить про те, що батарею можна викинути, просто якомога швидше поставити на зарядку спеціальним зарядним пристроєм. Швидше за все, її ще можна буде повернути до життя. Наявність такого індикатора значно спрощує технічний контроль джерела живлення самим водієм без спеціальних приладів.

Обслуговуємий корпус акумулятора

Сучасні технології дозволили зробити акумулятори безпечними і здатними працювати п'ять і більше років. Якщо на початку століття необслуговуємий корпус був дивиною, зараз він перетворився практично в норму. Це означає, що верхня кришка не має прямого доступу до електроліту. А дрібні випаровування води конденсуються в спеціальному лабіринті і повертаються в банки з пакетами електродів, щоб рівень кислоти не змінювався з часом.

Ми чекаємо Вас за адресою: Нивки, вул. Івана Виговського, 6, а також звертайтеся за консультацією по телефону: (067) 462-44-86

Відгуки (1)

Магазин акумуляторів і мастил на Нивках - вул. Івана Виговського, 6
(5/5)
Спасибо за консультацию и качественный подбор аккума!
Залиште відгук:
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок