ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
Термінова доставка 200 грн
Немає товарів

Акумулятори для легкових авто

Акумулятор TOP CAR Premium 60Ah L+ 600A

*1 370грн *1 490грн *При здачі АКБ
Показано з 1 по 24 з 745 (всього 32 сторінок)

Всі ємності акумуляторів для легкових автомобілів: 60 Ампер, 100, 55, 90, 75, 70, 65, 40, 110, 62 А/год та інші

все цены на аккумуляторы 35 ач все цены на аккумуляторы 40 ач все цены на аккумуляторы 42 ач все цены на аккумуляторы 45 ач все цены на аккумуляторы 50 ач все цены на аккумуляторы 55 ач все цены на аккумуляторы 60 ач все цены на аккумуляторы 61 ач все цены на аккумуляторы 62 ач все цены на аккумуляторы 63 ач все цены на аккумуляторы 65 ач все цены на аккумуляторы 68 ач все цены на аккумуляторы 70 ач все цены на аккумуляторы 72 ач все цены на аккумуляторы 74 ач все цены на аккумуляторы 75 ач все цены на аккумуляторы 77 ач все цены на аккумуляторы 80 ач все цены на аккумуляторы 85 ач все цены на аккумуляторы 90 ач все цены на аккумуляторы 95 ач все цены на аккумуляторы 100 ач все цены на аккумуляторы 105 ач все цены на аккумуляторы 110 ач все цены на аккумуляторы 120 ач

 

Аккумуляторы для легковых автомобилей в КиевеАкумуляторні батареї для легкових автомобілів представлені десятками виробників, кожен з яких пропонує десятки варіантів моделей акумуляторів. Акумулятори для легкових автомобілів об'єднують у серії або лінійки, згідно з їх характеристиками. Це робиться для більш зручного пошуку пристрою і вибору оптимального варіанта для кожного конкретного автомобіля і доставки його в будь-який район Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Полтави, Рівного, Сум, Чернігова, Черкас, Чернівців, Миколаєва, Херсона, Івано-Франківськ, Хмельницького, Кропивницького, Донецької та Луганської області.

Акумулятори для легкових автомобілів мають ряд особливостей, що вимагають уваги з боку водія. Крім технічних показників, ці характеристики безпосередньо впливають на ціну. Основними параметрами для акумуляторної батареї є:

  • Ємність – показує кількість годин, протягом яких акумулятор може забезпечувати енергією агрегати автомобіля. Мінімальна ємність акумуляторів для легкових автомобілів це 40-45 Ah, а максимальна – 100-105 Ah.
  • Полярність – залежить від розташування клем і може бути прямою або зворотною.
  • Сила пускового струму – прямо пропорційно залежить від ємності батареї і відображає потужність електричного імпульсу. Може бути від 360 до 900 ампер.

Авто аккумуляторы для легковых машин в КиевеЗа типом електроліту акумулятори для легкових автомобілів поділяють на: рідкі свинцево-кислотні, сухі з технологією AGM і змішані гелеві акумулятори.

Перший вид є найбільш поширеним і підходить для всіх автомобілів економ і стандарт-класу. Для більш дорогих легкових авто краще вибрати батареї з абсорбованим електролітом AGM. Гібридні акумулятори нечасто зустрічаються на ринку.

Щоб вигідно купити автомобільний акумулятор, який максимально відповідає вимогам автомобіля і не переплачувати за зайві параметри, слід визначити рівень споживання енергії авто. Легкові автомобілі за цим показником бувають трьох типів:

  • Легкові автомобілі з низьким рівнем споживання енергії. Мають невеликий об'єм двигуна і обмежена кількість тільки самої необхідної бортової електроніки. Таким машинам підійдуть малоемкостные акумулятори (40-52 Ah).
  • Легкові авто зі стандартним рівнем споживання енергії. Оснащені більш потужними двигунами і комплектуються додатковими електричними пристроями і внутрішніми системами, а також автомобілі, що працюють на дизельному паливі. Для таких моделей необхідні акумулятори з середніми показниками ємності (54-70 Ah).
  • Легкові машини з високим рівнем споживання енергії. Машини бізнес-та преміум-класів, з великими потужними двигунами. Такі автомобілі мають безліч внутрішніх систем, що вимагають постійного джерела енергія: клімат-контроль, кондиціонери, всілякі датчики стану авто, системи "start/stop", ABS, EBD і багато інших. Такі машини потребують потужних пристроях, з великою ємністю (74-105 Ah).

авто аккумуляторы для легковых машинавтомобильные аккумуляторы для легковых автоаккумулятор для легкового автомобиля

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок