Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Акумулятори для легкових авто

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 893 (всього 38 сторінок)

Всі ємності акумуляторів для легкових автомобілів: 60 Ампер, 100, 55, 90, 75, 70, 65, 40, 110, 62 А/год та інші

 

Аккумуляторы для легковых автомобилей в КиевеАкумуляторні батареї для легкових автомобілів представлені десятками виробників, кожен з яких пропонує десятки варіантів моделей акумуляторів. Акумулятори для легкових автомобілів об'єднують у серії або лінійки, згідно з їх характеристиками. Це робиться для більш зручного пошуку пристрою і вибору оптимального варіанта для кожного конкретного автомобіля і доставки його в будь-який район Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Полтави, Рівного, Сум, Чернігова, Черкас, Чернівців, Миколаєва, Херсона, Івано-Франківська, Хмельницького, Кропивницького, Донецької та Луганської області.

Акумулятори для легкових автомобілів мають ряд особливостей, що вимагають уваги з боку водія. Крім технічних показників, ці характеристики безпосередньо впливають на ціну. Основними параметрами для акумуляторної батареї є:

  • Ємність – показує кількість годин, протягом яких акумулятор може забезпечувати енергією агрегати автомобіля. Мінімальна ємність акумуляторів для легкових автомобілів це 40-45 Ah, а максимальна – 100-105 Ah.
  • Полярність – залежить від розташування клем і може бути прямою або зворотною.
  • Сила пускового струму – прямо пропорційно залежить від ємності батареї і відображає потужність електричного імпульсу. Може бути від 360 до 900 ампер.

Авто аккумуляторы для легковых машин в КиевеЗа типом електроліту акумулятори для легкових автомобілів поділяють на: рідкі свинцево-кислотні, сухі з технологією AGM і змішані гелеві акумулятори.

Перший вид є найбільш поширеним і підходить для всіх автомобілів економ і стандарт-класу. Для більш дорогих легкових авто краще вибрати батареї з абсорбованим електролітом AGM. Гібридні акумулятори нечасто зустрічаються на ринку.

Щоб вигідно купити автомобільний акумулятор, який максимально відповідає вимогам автомобіля і не переплачувати за зайві параметри, слід визначити рівень споживання енергії авто. Легкові автомобілі за цим показником бувають трьох типів:

  • Легкові автомобілі з низьким рівнем споживання енергії. Мають невеликий об'єм двигуна і обмежена кількість тільки самої необхідної бортової електроніки. Таким машинам підійдуть малоемкостные акумулятори (40-52 Ah).
  • Легкові авто зі стандартним рівнем споживання енергії. Оснащені більш потужними двигунами і комплектуються додатковими електричними пристроями і внутрішніми системами, а також автомобілі, що працюють на дизельному паливі. Для таких моделей необхідні акумулятори з середніми показниками ємності (54-70 Ah).
  • Легкові машини з високим рівнем споживання енергії. Машини бізнес-та преміум-класів, з великими потужними двигунами. Такі автомобілі мають безліч внутрішніх систем, що вимагають постійного джерела енергія: клімат-контроль, кондиціонери, всілякі датчики стану авто, системи "start/stop", ABS, EBD і багато інших. Такі машини потребують потужних пристроях, з великою ємністю (74-105 Ah).

авто аккумуляторы для легковых машинавтомобильные аккумуляторы для легковых автоаккумулятор для легкового автомобиля

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок