Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Мото акумулятори Outdo

pick the right car battery by car model

Champion GT4B-5 gel 12V 2.3 Ah R+

*491грн *При здачі АКБ

Outdo (UTX7A-BS) gel 12V 7Ah L+

*879грн *При здачі АКБ

Outdo (UTX7L-BS) gel 12V 7Ah R+

*879грн *При здачі АКБ

Outdo (UTX9-BS) gel 12V 9Ah L+

*1 173грн *При здачі АКБ

Outdo (OT 12-12) 12V 12A

*1 214грн *При здачі АКБ

Outdo (UTX12-BS) gel 12V 10Ah L+

*1 270грн *При здачі АКБ

Outdo (YTX12A-BS) Gel 12V 9.5 Ah L+

*1 330грн *При здачі АКБ

Outdo (YB12A-BS) gel 12V 12Ah L+

*1 464грн *При здачі АКБ

Outdo (YB14L-BS) gel 12V 14Ah R+

*1 608грн *При здачі АКБ

Outdo 6-DZM-13

*1 651грн *При здачі АКБ
Показано з 1 по 24 з 40 (всього 2 сторінок)

Купити мото акумулятор Outdo в Києві і містах України

Відомий китайський виробник акумуляторної продукції для всіх видів мотоциклетної техніки має всі шанси завоювати популярність у всьому світі. Перед тим, як вийти на міжнародний ринок, він вивів своє виробництво на необхідний рівень, і вийшов на європейський стандарт ISO9001. Це говорить про те, що по надійності джерела живлення нічим не відрізняються від відомих європейських і азіатських брендів, але при цьому мають доступну для покупця ціну. На даний момент виробництво розширилося до трьох торгових марок і двох типів батарей: гелеві і AGM конструкції.

Серія Champion

Була розроблена спеціально для серійної мотоциклетної техніки та поставки на внутрішні мотоциклетні заводи. Має стабільні показники пускового струму і певні габаритні розміри. Як не можна краще підходить для мотоциклів і скутерів, випущених в Китаї. Абсолютно не псується від повсякденної роботи, і максимально швидко відновлює витрачений на пуск двигуна заряд. Розраховані на використання електричного стартера і пуску двигуна в роботу за допомогою кикстартера.

Серія Maxion

Була спеціально розроблена, і від самого початку реалізовувалася лише на європейському ринку у Німеччині. Акумулятори повністю відповідають найвищим стандартам цієї країни, і завдяки широкій лінійці виробництва, підходять як невеликим скутерів, так і самим великим мотоциклів. Часто можна зустріти як перший АКБ на мотоциклах BMW. Абсолютно не бояться нахилів. А гелеві зразки можуть працювати практично в будь-якому положенні. Підвищений стартовий струм забезпечує впевнений пуск двигуна, якщо він з якої-небудь причини заглох в щільному потоці машин. Вся лінійка не боїться часткового розряду, і легко відновлюється після зарядки.

Серія Outdo

Базова модель виробника, має саму доступну ціну і при цьому зберегла всі норми якості і надійності. Оптимальний вибір, якщо мототехніка експлуатується сезонно, а в холодну пору року простоює в гаражі. Достатньо підготувати акумулятор до зими, і він без будь-яких ушкоджень витримає вимушений простій у роботі. Серія має досить широкий вибір як гелевих, так і AGM конструкції. Не боїться повсякденної експлуатації, і якісно захищена від неминучої трясіння і вібрації під час поїздок.

Китайський виробник дає можливість будь-якому мотоциклістові України встановити на свій мотоцикл, квадроцикл або скутер самий надійний і недорогий акумулятор, який буде служити своєму власникові протягом декількох років і зовсім не мати потребу в регулярному обслуговуванні.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок