Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Акумулятори автомобільні Exide (Ексайд)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Exide (Ексайд) в Києві і містах України

EXIDE Technologies – компанія заснована понад 120 років тому, зараз входить до трійки світових лідерів виробників стартерних акумуляторних батарей. Автомобільні акумулятори EXIDE
використовуються в якості первинних батарей, на конвеєрах таких виробників як: BMW, FIAT, VOLKSWAGEN, IVECO, FORD, LOTUS, CITROEN та багато інших.
 

Автомобільні акумулятори EXIDE для легкових автомобілів

Автомобільні акумулятори EXIDE мають широку, постійно оновлювану лінійку пристроїв розділену на декілька типових серій:
  • EXIDE NEW CLASSIC – автомобільний акумулятор для легкових авто економ-класу, які не потребують додаткової потужності.
  • EXIDE EXCELL NEW – універсальний акумулятор, який підійде для більшості автомобілів зі стандартним рівнем споживання енергії та базовим комплектом бортової електроніки.
  • EXIDE PREMIUM – автомобільні акумулятори цієї серії мають високу ємність і силу пускового струму. Призначені для автомобілів з високим рівнем витрат енергії, мають у комплектації додатковий пакет електроніки.
  • EXIDE START-STOP EFB – автомобільні акумулятори з технологією Enhanced Flooded Battery, відрізняються поліпшеними характеристиками циклів розряду-розряду, мають більший термін служби, а також дозволяють використовувати новітні технології в автомобілебудуванні.
  • Призначені для автомобілів преміум сегменту, оснащеними такими складними функціями, як START-STOP і системами рекуперативного гальмування.
  • EXIDE START-STOP AGM – автомобільні акумулятори в пристрої яких використовується Absorbent Glass Matt технологія на основі абсорбованого скловолокна для сепараторів. Крім того, пластини виготовляються з поліпшених сплавів свинцю з додаванням вуглецевих компонентів. Забезпечать роботу всієї бортової електроніки, включаючи новітні системи START-STOP і функції інтелектуальної економії палива.
  • EXIDE PREMIUM CARBON BOOST – використовує технологію, при якій в негативну пластину батареї впроваджують вуглецеві добавки. Таке рішення дозволило більш ніж в півтора рази збільшити швидкість зарядки батареї.

Авто акумулятори EXIDE для вантажних автомобілів

Всі вантажні акумулятори EXIDE розробляються спільно з інженерами світових автомобільних концернів. Використовують технологію підвищеної стійкості до вібрацій – HVR.
 
Доступні в трьох варіантах:
 
  • EXIDE PROFESSIONAL POWER – надійний акумулятор, який підійде як для вантажівок, так і для сільськогосподарської техніки під час використання у звичайному режимі.
  • EXIDE EXPERT HVR – ідеально підійде для сучасних вантажних автомобілів і комерційного транспорту випущеного після 2000 року. Відповідає всім новітнім стандартам і враховує останні технології автомобілебудування.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок