Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори Medalist(Медаліст)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Medalist в Києві і містах України


Нова акумуляторна батарея для автомобіля повинна бути правильно обрана у цьому Вам допоможіть авто-підбір акумулятора по автомобілю. Критерії у кожного свої. Мета єдина − довгострокова служба.

22 жовтня 1985 року була заснована могутня платформа Delkor Corporation. Злиття відомої компанії Johnson Controls (США) та корейського виробника DELKOR дало старт виробництва високотехнологічного продукту преміум-класу.

За весь період виготовлення акумуляторів на підприємствах корпорації вивчені різноманітні типи АКБ світу. Знайти марку авто, на яку б не підійшла батарея Делкор − неможливо. Випускається на ринок продукція успішно проходить сертифікацію згідно світовим стандартам якості: міжнародний BCI, в який входить американський SAE; європейський EN, німецький DIN; JIS − Японія, KS − Південна Корея; SA − австралійський стандарт та інші.

Всередині завод забезпечений нанотехнологічним обладнанням. Процес виготовлення товару супроводжується ретельним контролем на кожному етапі виробництва.

Для підтримки лідерства на ринку компанія проводить щорічні дослідження над використаними АКБ під назвою "Сміттєвий бак".

MEDALIST − «чемпіон якості»

Автомобільні акумулятори для легкових автомобілей MEDALIST від Delkor Corporation пішли значно далі за своїх конкурентів.

Переваги пристрою Медаліст:

  • Рівень саморозряду зведений до мінімуму. Коротке замикання пластин виключено. За рахунок спеціального складу решітки пластини "+" і "-": сплав свинцю і кальцію з додавання олова і срібла − AG9.
  • Потужність агрегату збільшилася шляхом використання нового сепаратора "конверт".
  • Фізична міцність і захист від корозії решітки. Кристалічна структура металу лінійно впорядкована.
  • Термін роботи батареї тривалий, цілісність − гарантована. Ребра жорсткості в пластинах здійснюють амортизуючу функцію.
  • Протиударну стійкість забезпечує плоске дно АКБ, без додаткових упорів.
  • Корпус повністю герметичний за рахунок особливої запатентованої технології кріплення клем обладнання (вкручування і обтиск).
  • Потреба в обслуговуванні приладу виключена; вибухонебезпечність − відсутня. Все це завдяки кришці корпусу. Її функціональність полягає в лабіринтової системи повернення парів. Яка, на відміну від вентиляційної, здатна віддавати випаровується електроліт назад в систему.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок