Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Тестери для автомобільних акумуляторів

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Тестер для свинцево-кислотного акумулятора просто зобов'язаний бути в арсеналі будь-якого водія автомобіля. Якщо він не хоче міняти АКБ кожні кілька років. Правильне використання тестера дозволить своєчасно отримати необхідні відомості, що впливають на працездатність автомобільного акумулятора. Вчасно вжити необхідних заходів по відновленню або корекції роботи електронних пристроїв легкового або вантажного авто.

 Стандартні виміри тестера

Навіть найпростіший прилад, здатний показати три основні показники, що впливають на технічний стан АКБ. Якщо купити якісний тестер в компанії АвтоЕвроТрейд, можна буде в будь-який момент отримати наступну важливу інформацію про джерело живлення:

1. Силу електричного струму.

2. Показник напруги струму.

3. Опір електричних ланцюгів.

4. Фактичну ємність корпусу батареї.

Але, більш дорогі моделі здатні показати куди більше інформації. Всі представлені в продажу тестери мають необхідні сертифікати якості. Підвищену точність показників, і можуть застосовуватися як на приватних автомобілях, так і тих, що працюють в комерційній сфері. Своєчасне виявлення критичних поломок за допомогою тестера, здатне врятувати водія від раптово вийшов з ладу акумулятора далеко від дому або гаража.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок