Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Аварійне та резервне живлення, ДБЖ, портативні електростанції

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Аварійне та резервне електроживлення – найважливіший елемент забезпечення безпеки та комфорту в сучасному світі.

Збої в подачі електроенергії відбуваються досить часто, і наслідки від них можуть бути найруйнівнішими.

Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) захищають електронне обладнання від стрибків напруги та короткочасних відключень електрики. Вони подають на підключені пристрої стабільну напругу з вбудованих акумуляторів протягом необхідного часу. ДБЖ незамінні для комп'ютерів, серверів, телекомунікаційного обладнання.

Портативні електростанції, що працюють від бензину чи дизельного палива, забезпечують електропостачання віддалених об'єктів, будівельних майданчиків, приватних будинків. Вони компактні та мобільні, дозволяють отримувати електрику в будь-якій точці. Сучасні інверторні моделі дають чистий синусоїдальний сигнал, безпечний для техніки.

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло на електрику. Вони екологічні і дозволяють знизити залежність від централізованих енергосистем. Комплектуються контролерами заряду і акумуляторами для накопичення енергії. Можуть використовуватися для автономного енергопостачання приватних будинків, дач, баз відпочинку.

Бензинові та дизельні електрогенератори виробляють електроенергію, перетворюючи механічну енергію двигуна внутрішнього згоряння. Надійні, прості у використанні, працюють від поширених видів палива. Застосовуються там, де потрібне постійне джерело електроенергії великої потужності.

В асортименті інтернет-магазину aet.ua представлене все необхідне аварійне та резервне електрообладнання від провідних світових брендів:

- Джерела безперебійного живлення (ДЖД) для захисту різних систем та обладнання від стрибків напруги і відключень електроенергії. Лінійно-інтерактивні, онлайн і модульні ДЖД на будь-які потужності та сфери застосування.

- Портативні бензинові та дизельні електростанції потужністю від 1 до 10 кВт. Інверторні та класичні моделі з двигунами провідних світових виробників.

- Комплекти сонячних панелей та аксесуарів для створення автономних фотоелектричних систем будь-якої конфігурації. Контролери, інвертори, з'єднувальні елементи, кабелі.

- Дизельні та бензинові електрогенератори відкритого та у шумозахисному кожусі потужністю від 5 до 50 кВт. Трифазні, однофазні, мобільні моделі.

- Широкий вибір витратних матеріалів, запчастин і аксесуарів для електростанцій та генераторів. Моторні оливи, акумулятори, фільтри, дроти, розетки, вихлопні системи.

Все обладнання відповідає найвищим стандартам якості та надійності. Має необхідні сертифікати і дозвільні документи. Працює в широкому діапазоні температур і невибагливе в експлуатації.

Магазин пропонує професійну консультацію з підбору оптимального обладнання, виходячи з потреб клієнта. Здійснює гарантійне і післягарантійне обслужування. Має розвинену логістичну мережу по всій Україні.

Придбаваючи аварійне та резервне електрообладнання в інтернет-магазині aet.ua, ви отримуєте надійний захист від перебоїв електропостачання за вигідними цінами!

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок