Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори TAB (ТАБ)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 26 (всього 2 сторінок)

Словенський гігант з виробництва стартерних свинцево-кислотних акумуляторів ТАВ був заснований в м. Межіца (Словенія) у 1965 році. Будівництву заводу допомагав той фактор, що в безпосередній близькості розташований свинцевий рудник, де вже 350 років активно добували м'який метал для різноманітних цілей. На даний момент виробництво розширилося настільки, що сумарна потужність заводу становить понад 5 мільйонів корпусів АКБ в рік. Продукція користується стабільним попитом Не тільки у себе на батьківщині, але й далеко за межами Словенії.

Акумулятори Таб і cекрети виробництва

Найголовніша перевага перед іншими виробниками акумуляторної продукції - завод має власні свинцеві рудники. Йому не потрібно переплачувати за головну сировину для виробництва стартерних батарей. Керівництво компанії змогло направить вивільнені матеріальні ресурси на позичена дослідницької лабораторії, для пошуку оптимальних рішень по виготовленню більш якісних АКБ.

Так як підприємство знаходиться в самому центрі Європи, і орієнтує свої продажі переважно на експорт, якість акумуляторів строго відповідає європейським нормам. Усі зазначені на корпусах технічні характеристики строго відповідають реаліям. Численні незалежні перевірки підтверджують цю інформацію.

Численні виробники автомобілів вказують продукцію ТАВ, як основну, для використання під капотом авто. Навіть такі складні експлуатаційні умови, як на території України, а не будуть приводом для передчасного виходу акумулятора з ладу. Компанія АвтоЕвроТрейд є Офіційним постачальником АКБ в Україні. А отже, покупці можуть розраховувати на повноцінну заводську гарантію. Це ще один доказ високої якості продукції, що випускається в Словенії.

Широкий асортимент акумуляторів Таб

Жодна технологія виробництва батарей не є універсальною. Саме з цієї причини компанія ТАВ випускає відразу кілька серій акумуляторів. Кожна з них має свої переваги, і рекомендована під певні види транспорту. Грамотно підібраний АКБ дозволить впевнено запускати двигун машини в будь-який час року. Можна буде користуватися додатковими електричними споживачами, без ризику розряду батарею до критичного стану.

Акумулятори Tab Polar (Таб Полар)

Універсальний акумулятор, розроблений інженерами і хіміками для країн з нестабільною погодою і мінливим кліматом. За своїми технічними характеристиками він оптимально підходить для бюджетних транспортних засобів та середнього класу. До особливостей конструкції можна віднести наступні фактори:

- позитивні і негативні електроди зроблені з кальцієвого сплаву;

- тільки холодний метод отримання свинцевих решіток, зі збереженням структури м'якого металу;

- спеціальний склад активної маси допомагає швидше накопичувати струм в холодну пору року;

- ідеально підібрана кількість кальцію в пластини не допускає кипіння електроліту в банках;

- повністю необслуговуєма технологія не вимагає доливання дистиляту в процесі експлуатації.

Акумулятор має широкий діапазон експлуатаційних температур. НЕ потребує специфічних обслуговуваннь з приходом морозів або літньої спеки. Водієві достатньо лише періодично перевіряти чистоту контактів і міцність кріплення корпусу АКБ на робочому місці під капотом.

Акумулятори Tab Polar Blue (Таб Полар Блю)

Максимально поліпшена серія, здатна впоратися з будь-яким морозом. Особливо високий і стабільний стартерні ток Чи не буде знижуватися по потужності. Допомагаючи запустити в роботу Не тільки бензиновий, але і примхливий дизельний силовий агрегат. Словенська продукція пройшла випробування по полярним колам, і була схвалена багатьма виробниками позашляховиків спеціального призначення. До особливостей конструкції також варто віднести:

1. Підвищений запас рідкого електроліту. Допомагає утримувати нормальну щільність кислоти в моменти часткового розряду.

2. Кальцієва технологія виробництва пластини не допускає підвищеного випаровування води з електроліту.

3. Поліпропіленовий корпус з грамотно розташованими ребрами жорсткості не допускає проникнення підвищеної вібрації в глибину пакетів пластин.

4. Поліпшений склад активного шару працює на збереження енергії навіть в холодному стані.

Акумулятор Таб Polar Blue рекомендований виробником і компанією АЕТ для сучасних машин з підвищеним споживанням електрики. Тривала стоянка з включене в роботу сигналізацією Чи не буде приводом для глибокого розряду. Залишкової ємності точно вистачить, щоб електричним стартером запустить машину в роботу.

Акумулятори Tab Magic (Таб Меджик)

Всі останні інноваційні розробки, які пройшли успішне тестування і серію випробувань потрапили в цю серію словенських АКБ. Вартість акумулятора повністю виправдовується його експлуатаційними характеристиками і тривалої службою під капотом авто. Водієві немає необхідності разом з батареєю купувати пляшку дистильованої води. Рівень електроліту буде залишатися незмінним усі 5 років експлуатації. Не залежно від навантаження і умов поїздок.

Збільшена кількість активних пластин в кожній банці подарує водієві підвищеної сили струм стартера. А це означає, що для запуску мотора в роботу буде потрібно менше однієї секунди. А в зимовий період додаткова електрична сила впевнено розкрутить колінчастий вал в густому маслі до необхідних обертів.

Сучасний акумулятор може похвалитися наявністю спеціального індикатора стану кислоти в корпусі. Як тільки щільність впаде до критичного рівня, у водія ще буде час, щоб виправити ситуацію. І не допустити передчасного виходу джерела живлення з ладу. Високоякісні акумулятори доступні у продажу, і можуть в значній мірі підвищити надійність будь-якого автомобіля.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок