Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів
допомога спеціаліста

Підбір акумулятора за брендами для автомобів зрозумілий усім.

Автомобільні акумулятори деталь для автомобіля необхідна, але, на жаль, вимагає періодичної заміни. Збої в роботі можуть відбуватися з різних причин, але основна - це сульфатація пластин. Також, термін її служби може знижуватися через сильні вібрацій, неповної зарядки і температурних стрибків. Тому, вибираючи акумулятор, слід звертати увагу на графік співвідношення ємності пристрою до температурного режиму. При цьому, слід врахувати те, що зниження температури на градус забирає пару відсотків його сили.

Важливим моментом при виборі нового автоаккумулятора є і додаткові елементи. Зручна рукоять, щитки, які знижують ризик замикання, наявність індикатора заряду - це необхідні в певних ситуаціях переваги. Застосування нових технологій і розробок при виробництві тієї чи іншої моделі автоаккумулятора може дати такі переважні якості як більш тривалий термін служби. Підбираючи новий автоаккумулятор, орієнтуйтеся на марку вашого авто і на рекомендації від заводу-виробника. Для цього на нашому сайті є зручна система підбору акумуляторів по маркам автомобілів і за ключовими параметрами. Ми гарантуємо широкий вибір АКБ за кращими цінами і своєчасну доставку в будь-яку точку країни.

Підбір акумулятора по марці автомобіля

Фактичний асортимент акумуляторної продукції на сайті перевищує кілька сотень корпусів. Якби не був придуманий простий спосіб, вибору по марці автомобіля, у потенційного покупця пішло б на вибір АКБ досить багато часу. Завдяки грамотно продуманій системі, водій, знаючи марку своєї машини, тип двигуна і його фактичний обсяг, може за кілька хвилин ознайомитись з більш ніж 300-ми найменуваннями автомобільних батарей та залишити на сторінці лише ті джерела живлення, які гарантовано підходять за всіма технічними параметрами.

Є всього три шляхи для будь-якого водія, які допоможуть ефективно вирішити поставлену задачу:

 • Вибрати один відповідний АКБ за ключовими параметрами.
 • Зробити підбір акумулятора онлайн, по марці авто.
 • Зателефонувати по одному з телефонів консультанту АвтоЕвроТрейд.

Другий спосіб відпрацьовано цілою командою досвідчених фахівців. У формуванні кожного списку варіантів джерел живлення використовувалися численні довідники, враховувалися рекомендації заводів виробників транспортних засобів. Водій повинен бути на 100% впевнений, що може придбати автоаккумулятор в Києві з доставкою по всій території України. Автоматичний підбір - це можливість повністю виключити людську помилку. Так як для багатьох покупців цінове питання є найважливішим, сайт автоматично формує список так, щоб підбір акб за пропозиціями починався з найвигідніших за вартістю АКБ. Але, не варто обмежуватися тільки цими критеріями. Покупець може подивитися на реальні відгуки водіїв, які вже встигли випробувати акумулятори на власних автомобілях.

Професіонали рекомендують звертати увагу на параметри в наступному списку, щоб підібрати автомобільний акб не тільки за розмірами, але і для непростих умов експлуатації по всій Україні. На півдні нашої країни і в районі Карпат в один і той же час року погода може бути дуже різною. Але, якщо здійснити грамотний підбір акумулятора по марці авто, він ніколи не підведе водія в найскладніші моменти експлуатації. Стандарт корпусу АКБ і його розміри дозволять виробу нормально поміститися на робочому місці під капотом. У кожного виробника транспортних засобів є свої основні вимоги до вибору автоаккумулятора. Навіть об'єм двигуна, і вид палива можуть в ту чи іншу сторону вплинути на тип пластикового корпусу автоаккумулятора. Невдалий підбір акумулятора фізично може не поміститися на робочому місці під капотом, в салоні або в багажнику авто.

З полярністю найпростіше, вона буває тільки двох типів: пряма і зворотна, і підбір акумулятора залежить від положення плюсової клеми. Цей параметр необхідно дотримуватися, щоб силові дроти могли дотягнутися до необхідних висновків струму на автоакумулятор. Якщо ви експлуатуєте автомобіль круглий рік, і не залишаєте його в зимовий період на стоянці для сезонного простою, тоді струм холодної прокрутки джерела живлення буде актуальним показником для автомобіля. Чим він вищий, тим швидше машина буде запускатися в літній період, і ви зможете впевнено завести дизельний або бензиновий силовий агрегат в зимовий холод. Особливо це актуальне грамотний вибір для дизельних автомобілів, які і так стають вередливими з пониженням температури навколишнього повітря.

Ємність найнеоднозначніший параметр. Багато хто хоче для свого автомобіля акумулятор з підвищеною місткістю, щоб мати можливість користуватися додатковими електричними приладами не запускаючи мотор. В якійсь мірі такий підбір АКБ це виправдана тактика. Але, якщо на борту автомобіля немає потужних споживачів, крім електричного стартера, або ваше авто відноситься до класу бюджетних, необхідно вибирати джерело живлення зі збільшеною місткістю відпадає. Для надійності машини краще вибрати накопичувач з вмістом срібла в електродах. Він буде набагато швидше відновлювати витрачену енергію, під час коротких поїздок по міських вулицях.

Читати далі

Найпопулярнішим, в даний момент, є підбір акумулятора зроблений по кальцієвій технології. Вони мають чудові універсальні технічні характеристики, здатні впоратися зі змішаним типом експлуатації автомобіля у великому місті і за його межами. Але, якщо у вас машина з функцією роботи двигуна Start & Stop, краще підібрати джерело живлення по марці авто зроблений за технологією EFB або AGM. Необслуговуємий корпус АКБ дає багато переваг. Покупець один раз вибравши і встановивши його під капот, може не хвилюватися за рівень електроліту. При нормальних навантаженнях, він буде залишатися незмінним всередині джерелом живлення. В асортименті є і більш економічно вигідні корпуси з прямим доступом до банків. В добрих руках, обслуговуєма акумуляторна батарея під капотом автомобіля прослужить не менше, ніж сучасна технологія герметичного корпусу.

Не секрет, що популярні на весь світ акумуляторні бренди з багаторічною історією завжди випускають на ринок якісну і максимально надійну продукцію для автомобілів. Але, за гучне ім'я доведеться переплачувати якщо акцентувати увагу саме на цьому, здійснюючи підбір акумулятора по марці авто. Це робити не обов'язково, серед вітчизняних розробок є цілком гідні аналоги. За технічними характеристиками автомобільні джерела живлення мало чим поступаються конкурентам. А по надійності в умовах розбитих доріг України грамотний підбір акб має солідну перевагу. Ціна - важливий фактор, але пам'ятайте, що в компанії АвтоЕвроТрейд підібрати і купити батарею можна і з додатковою знижкою. Якщо віддати на переробку старий, абсолютно непотрібний акумулятор. І не варто забувати про такі корисні в повсякденному експлуатації дрібниці, як індикатор рівня заряду. Він допоможе вчасно помітити критичний витік енергії, і скористатися зарядним пристроєм для відновлення ємності.

За якими критеріями працює автоматичний підбір АКБ?

Фахівці внесли в автоматичний підбір акумулятора по марці авто не тільки найсучасніші машини, але і ті, що випускалися ще в минулому столітті. Практично весь транспорт який можна зустріти на дорогах України присутній в автоматичному підборі акумулятора. Програма враховує перші 5 пунктів: ємність, пусковий струм, фізичні розміри, полярність і тип корпусу. Цього цілком достатньо, щоб джерело живлення підходило до машин зі стандартним, затвердженим з заводу виробника електричним обладнанням.

Важливо: наявність додаткових електричних споживачів, таких як потужне світло, підігрів двигуна, сидінь стекол, кондиціонер - повинні послужити причиною, щоб підбір акумулятора був на користь більшої ємності.

Вибрати автомобільний акумулятор стає простіше!

Наступні параметри, на які слід звернути увагу - ємність і величина пускового струму. Вибирати новий акумулятор слід за тими даними, які вказав завод-виготовлювач вашого авто. Купувати пристрій із заниженими показниками не можна, але і сильне перевищення параметрів може негативно позначитися на роботі генератора та й іншого електроустаткування в автомобілі. Виняток становлять тюнінговані авто, на яких стоїть більш потужний генератор і доопрацьована електросистема. Якщо у вас є сумніви, ви сміливо можете звертатися до наших співробітників, які підкажуть, що краще купити для вашого авто.

Важливо правильно вибрати і габаритний розмір нової акумуляторної батареї. Не бажано купувати той, розмір якого менше, так як технологія свинцево-кислотних батарей перевірена часом. Зменшений розмір і вага пристрою може говорити про що не відповідає якості матеріалів і компонентів. А як наслідок, міцність і довговічність акумуляторної батареї може бути гірше. Купувати АКБ, розмір якої більше і вага важче так само не рекомендується.

Вчасно розпізнати ознаки заміни АКБ.

Практично всі водії в Україні використовують свої транспортні засоби для регулярних поїздок по місту. На роботу, у власних справах і навіть за щотижневими покупками в магазини. Щоб безпечно відвезти і забрати дітей з дитячого садка або школи. І ще безліч найрізноманітніших поїздок. Складно навіть уявити ситуацію, коли машина на один день незаплановано виходить з ладу і доводиться відмовлятися від звичного способу пересування. Не залежно від пори року, є основні ознаки, за якими професіонали і звичайні водії можуть передбачити, що втомлений автоаккумулятор не зможе незабаром справлятися зі своїми обов'язками і потрібно вибирати новий АКБ. Якщо не хочете зіткнутися з неприємністю повороту ключа запалювання, і відсутності зворотної реакції мотора, запам'ятайте такі ознаки старіючого автоаккумулятора:

 1. Навіть у теплу пору року електричний стартер невпевнено крутить колінчастий вал. Іноді для запуску мотора потрібно не одна, а кілька спроб.
 2. Якщо покласти руку на корпус автомобільного акумулятора, він буде гарячим, не залежно від тривалості поїздки і пори року. Це свідчить про внутрішнє коротке замикання. Експлуатувати такий корпус небезпечно навіть для власника машини, а також тих, що оточують людей.
 3. Один з найнеприємніших моментів, це витік електроліту. Корпус АКБ розгерметизувався, або витік відбувається через фізичне пошкодження. У будь-якому випадку, він потребує термінової заміни шляхом грамотного підбору акумулятора.
 4. Пластик роздуло, у вироби з'явилася округлість в окремих частинах, або постраждав весь автомобільний акумулятор цілком.
 5. Механічні пошкодження пластика або на клемах. Вони гарантовано незабаром приведуть до витоку електроліту, тому варто терміново задуматися про безпеку і вибрати акб з нової лінійки в компанії АвтоЕвроТрейд.
 6. При спробі повернути втрачену ємність за допомогою імпульсного або трансформаторного зарядного пристрою, це не призводить до позитивних результатів. Автомобільний акумулятор і раніше має занадто маленький запас ємності і недостатню силу струму стартера, для без проблемної повсякденної експлуатації.
 7. Необхідно подумати про те, щоб вибрати і купити товар в АЕТ, якщо повністю заряджений старий корпус за 12 годин втратив більше 20% номінальної ємності.
 8. Прослуховування музики протягом години забирає настільки багато енергії, що остаточний ледве вистачає на запуск двигуна. А в самих запущених випадках доводиться шукати водія, який допоможе з запуском двигуна методом прикурювання.

Важливість пускового струму в підборі АКБ

Сучасні автомобільні джерела живлення мають однаковий вольтаж, і він при нормальних умовах дорівнює приблизно 12,7-13,8 вольт. А ось показник ємності і струму стартера може бути абсолютно різним. Підбір цих параметрів джерела живлення безпосередньо залежить від покупця. І це добре, тому що неправильний вибір часто призводить до проблем пуску дизельного або бензинового мотора. І як наслідок передчасного виходу АКБ з ладу. Основне завдання будь-якого джерела живлення, навіть в найсучасніших автомобілях з комп'ютеризованим управлінням багатьох систем - запуск двигуна. Навіть в літній період поршні дизельного мотора можуть створювати стиснення до 18 атмосфер. Підбір АКБ повинен бути дуже грамотним, інакше навіть незначна втрата ємності не дозволить впевнено з потрібною силою електричного стартера провернути колінчастий вал.

Особливо загострюється ситуація в період зимової експлуатації. Підбір акумулятора по марці авто зроблений фахівцями АвтоЕвроТрейд враховує особливості клімату нашої країни. Особливо в північних регіонах і в районі Карпатських гір. Так, щоб ємність струму стартера гарантував повсякденну роботу автомобіля.

Куди зникає струм стартера?

Водії з невеликим досвідом напевно вже могли відчути різницю, між запуском двигуна в теплу пору року, і з приходом холодів. Грамотний підбір акб в цьому випадку особливо важливий. Єдиний виняток, це зберігання транспорту в гаражах, що опалюються і стоянках. Або якщо підбір АКБ здійснюється для машини з сезонним простоєм взимку. Влітку, коли температура навколишнього повітря досить висока, моторне масло рідке, а випаровуваність палива на найвищому показнику, неправильний підбір АКБ не впливатиме на нормальний пуск. Але, досить стовпчика рідини в термометрі опуститися до позначки 0 градусів, і для запуску середньостатистичний малолітражки потрібно сила в 250-270 Ампер. Поки нічого страшного, підбір акумулятора в цьому випадку все одно буде зробити дуже просто.

У нашій країні в зимовий період дуже часто можна спостерігати температуру повітря -15 градусів. Якщо джерело живлення буде з характеристикою менше 330 Ампер, запустити бензиновий або дизельний двигун об'ємом 1.3 літра буде вже неможливо. Для морозів в -30 градусів вибирати силу струму стартера вже необхідно в 370 Ампер. Ось чому так важливо приділяти увагу цьому аспекту. Підбір акумулятора по марці авто зніме з вас відповідальність за багато параметрів, але тільки не за силу струму стартера, з якої ви повинні визначитися самостійно.

Важливо: якщо вас лякає підбір акумулятора з показником занадто високого струму стартера, можете не хвилюватися, фахівці АвтоЕвроТрейд точно знають, що електричний стартер НЕ буде споживати більшу за силою енергію, ніж він розрахований спочатку. Підбір більшої сили струму стартера убезпечить водія на випадок сильного охолодження машини, під час зимової стоянки під відкритим небом.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок