Пн-Пт 9:00-18:00
Cуб. 10:00-15:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Вантажні акумулятори

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 73 (всього 4 сторінок)

Всі ємності вантажних акумуляторів: 135, 140, 180, 185, 190, 200, 225, 240 Ампер

Аккумуляторы для грузовых автоАккумуляторы для грузовых авто

Без правильного вибору акумулятора техніка не може функціонувати повноцінно. Так, для вантажних машин варто припускати підвищену потужність, так як для запуску двигуна повинна додаватися велика сила. Принцип полягає в тому, що мотор заводиться тільки після того, як на нього справляють певний вплив, що провокує крутний момент. Ще однією складністю для вибору акумулятора пристрою стає те, що вантажні машини оснащені великою кількістю приладів, які споживають енергію. Тому необхідно вибирати акумулятор, який може таку потужність забезпечити.

Як влаштовані акумулятори для вантажних авто?

Мова йде про так званих тягових батареях, які виробляються із застосуванням спеціальних сплавів металів. Використання сучасних технологій призводить до того, що акумулятор споживає не так багато води, як його попередники, є більш стійким до корозійних процесів.

Сучасні пристрої прекрасно протистоять вібрацій, тому застосовні в сільгосптехніки.Також для сучасних моделей АКБ, пропонованих інтернет-магазином, характерні особливості:

  • мимовільна втрата енергії виключається;
  • пристрій застосовується в якості резервного джерела енергії;
  • початкові властивості батареї не втрачаються навіть при використанні більше місяця;
  • є індикатори розряду.

Всі ці параметри дозволяють говорити про функціональність сучасних пристроїв АКБ. Корпус конструкцій відрізняється герметичністю, що передбачає витік електроліту.

Вибір вантажного акумулятора

При виборі джерела живлення для машини варто звертати увагу на репутацію фірми-виробника. Комплектація повинна бути фірмовою і припускати застосування в конкретній моделі транспорту.

Батарея експлуатується довше, якщо дотримувати всі правила її використання. Термін придатності встановлюється у межах 12 місяців. АКБ вантажний орієнтованості працює при складних кліматичних умовах. Наприклад, при критично низьких температурах.

При покупці варто дивитися на дату випуску пристрою, одночасно є початком для гарантійного строку. Перед здійсненням покупки рекомендується отримати рекомендації консультанта, який допоможе скласти список підходящих вам моделей і оцінити переваги актуальних типів акумуляторів.

 

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок