Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори A-Mega(Амега)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 22 з 22 (всього 1 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор A-Mega(Амега) в Києві і містах України

Автомобильные аккумуляторы A-Mega(а мега) в КиевеВисокоякісні автомобільні акумулятори під брендом A-MEGA випускаються з 2006 року. Перед запуском нового виробництва, цехах побудованих спеціально під цей напрямок у відповідності з усіма стандартами і вимогами, була проведена дворічна підготовка за участю німецьких фахівців. Постійний контроль якості з боку європейських експертів дозволив створити виробничу лінію найвищого класу і випускати продукцію нічим не поступається продукції брендів з багаторічною історією. При використанні підбіру акб по автомобілю, Ви заощадите багато часу.
 
Акумулятори A-MEGA(Amega) виготовляються за інноваційною технологією − Innovate Hybrid Technology, заснованої на застосуванні бівалентних металів. Були виключені недоліки традиційної гібридної і кальцієвої технології і поліпшені якісні характеристики батарей.
 
Акумулятори A-MEGA володіють такими перевагами:
 • Підвищений рівень вібрації.
 • Абсолютна необслуживаемость пристроїв.
 • Стійкість до глибоких розрядів батареї.
 • Низький показник саморозряду.
 • Тривалий термін експлуатації.
 
На ринку автомобільних акумуляторів, бренд A-MEGA представлений чотирма смугами батарей: Special, Asia, Premium, Ultra +.
 
Акумулятори A-MEGA SPECIAL – ідеально підійдуть для автомобілів з помірним споживанням енергії. Можуть встановлюватися на всі вантажні або легкові авто економ-класу. Діапазон ємності: 50 – 225 Аг.
 
Акумулятори AMEGA ASIA – відповідають стандарту JIS, мають азійський тип корпусу  і підійдуть для всіх автомобілів, вироблених компаніями з країн Азії. Такі батареї стануть відмінним рішенням для власників автомобілів з підвищеним рівнем споживання енергоресурсів, особливо для імпортних авто бізнес-класу.
 
Діапазон ємності: 45 – 95 Аг.
 
Акумулятори A-MEGA PREMIUM – підійдуть для вантажних і легкових автомобілів бізнес і преміум класів, з підвищеним рівнем споживання енергії. Мають підвищений запас потужності струму та виготовлені із застосуванням новітніх технологій, роблять акумулятори надійними і гарантують роботу навіть в екстремальних погодних умовах.
 
Діапазон ємності: 44 −225 Аг.
 
Акумулятори A-MEGA ULTRA+ – оптимально підійдуть для автомобілів класу люкс, з великою кількістю електрообладнання. Оснащені індикаторами заряду, використовують найкращі матеріали і виготовлені з використанням інноваційних технологій. Пристрої цієї лінійки мають поліпшені характеристики пускового струму, що гарантує роботу навіть морози до -50 °С.
 
Діапазон ємності: 62 – 110 Аг.
 
У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати і купити акумулятор A-MEGA з доставкою по всій Україні. На всі акумулятори A-MEGA надається офіційна гарантія виробника до 30 місяців.
 
 

A-MEGA SPECIAL

 
Бюджетним варіантом високоякісних батарей, представлених на вітчизняному ринку, є АКБ бренду A-MEGA. Однією з популярних серією джерел живлення виробника є АКБ A-MEGA SPECIAL.
 
A-MEGA SPECIAL – оптимальний варіант акумуляторної батареї для автомобілів з середнім і незначним рівнем споживання енергії (з невеликою кількістю електрообладнання на борту).
Джерела живлення лінійки SPECIAL чудово зарекомендували себе як надійні акумуляторні батареї як для легкових, так і для вантажних авто, які відносяться до так званої категорії «економ-класу».
 
АКБ A-MEGA SPECIAL мають досить широкий діапазон електроємність – від 50 до 225 А/ч.
Усі джерела живлення модифікації SPECIAL виготовлені за допомогою застосування особливої інноваційної гібридної технології.
Серед переваг акумуляторів серії А-MEGA SPECIAL слід виділити наступні:
 • повна необслуживаемость;
 • підвищена сила пускового струму і потужність;
 • подвійна кришка АКБ;
 • безперебійна робота в екстремальних кліматичних умовах;
 • підвищена стійкість до впливу корозії завдяки особливому складу сплавів;
 • спеціальна конструкція решітки, яка значно покращує електричні характеристики АКБ;
 • підвищений рівень стійкості до глибокого розряду, а також до впливу вібрації.
 

A-MEGA ASIA

 
Кожен автомобіль, незалежно від моделі, марки або модифікації, вимагає періодичної заміни акумуляторної батареї. При цьому кожен водій прагне підібрати найбільш оптимальний варіант АКБ з урахуванням найкращого співвідношення технічних характеристик і ціни.
 
Популярним брендом АКБ серед українських автовласників є джерела живлення A-MEGA.
Даний бренд АКБ має спеціальну серію джерел живлення для автомобілів, вироблених в азіатських країнах. Мова йде про серії АКБ A-MEGA ASIA.
 
Акумуляторні батареї A-MEGA ASIA – оптимальний варіант АКБ для авто з великою кількістю електрообладнання і, як наслідок, підвищеним рівнем споживання енергії.
АКБ даної серії відносяться до так званої категорії «преміум» класу і є ідеальним варіантом АКБ для азіатської групи автомобілів «бізнес-класу».
 
Дана серія АКБ представлена джерелами живлення широкого діапазону потужності – від 45 до 95 А/ч.
Серед переваг АКБ лінійки A-MEGA ASIA можна виділити наступні:
 • 100-процентна необслуживаемость (унікальна рецептура пасти);
 • підвищена стійкість до глибоких розрядів;
 • гарантована безпека (забезпечується наявністю спеціальної подвійний кришки);
 • підвищений рівень стійкості до впливу корозії;
 • унікальна вібростійкість навіть на самих неідеальних дорогах (завдяки особливій геометричній формі кришки);
 • наявність індикатора рівня заряду;
 • тривалий термін безперебійної роботи – до семи років.
 

A-MEGA PREMIUM

 
Аккумулятор A-Mega Premium в КиевеКожен водій при виникненні необхідності заміни акумулятора намагається вибрати для свого «залізного коня» найбільш оптимальний і відповідний варіант АКБ. Особливо ретельно слід підходити до вибору джерела живлення власникам автомобілів з великим рівнем споживаної енергії. Адже саме від безперебійної роботи АКБ залежить ефективність роботи електроприладів і всього автомобіля в цілому.
 
Так, власники таких авто можуть розглянути в якості відповідного варіанту АКБ відомого бренду A-MEGA з серії PREMIUM.
Джерела живлення A-MEGA PREMIUM – підходящий варіант АКБ для вантажних і легкових авто, які належать до так званого «преміум» або «бізнес» класу і мають на борту велику кількість електроприладів і обладнання.
 
В процесі виробництва АКБ даної серії виробник використовує суперсучасні технології і новітні розробки, завдяки чому АКБ A-MEGA PREMIUM мають підвищений запас потужності струму, а також безперебійно працюють навіть в складних кліматичних умовах (при екстремально низьких або високих температурах повітря).
 
Діапазон ємності АКБ серії A-MEGA PREMIUM досить широкий: від 44 до 225 А/ч.
Основні переваги акумуляторних батарей серії A-MEGA PREMIUM:
 • 100-процентна необслуживаемость;
 • безперебійна робота в екстремальних погодних умовах (при температурі від мінус 50 до плюс 60 градусів);
 • підвищений рівень стійкості до глибокої розрядки;
 • унікальна вібростійкість (незалежно від типу і якості дорожнього полотна);
 • більш тривалий термін служби (завдяки використанню унікального запатентованого ущільнювального елемента);
 • мінімальний витрата води;
 • поліпшені струмові характеристики.
 

A-MEGA ULTRA+

 
Якщо ви є щасливим володарем авто класу «люкс», на борту якого є велика кількість електрообладнання та електроприладів, і у вас виникла необхідність заміни акумулятора, то радимо вам звернути свою увагу на джерела живлення відомого в Україні бренду A-MEGA, а саме - на серію АКБ A-MEGA ULTRA+.
 
Акумуляторні батареї A-MEGA ULTRA+ є високоякісними джерелами живлення для сучасних авто як вітчизняного, так і імпортного виробництва, які відрізняються великим рівнем споживання енергії.
 
Все АКБ даної лінійки відрізняються відмінними характеристиками пускового струму, завдяки чому ефективно функціонують і виконують свої функції при будь-яких, навіть самих складних погодних умовах. Дана серія АКБ представлена джерелами живлення з досить широким діапазоном потужності – від 62 до 110/ч.
Основні переваги АКБ серії A-MEGA ULTRA+:
 • 100-процентна необслуживаемость і мінімальний витрата води;
 • більш тривалий період експлуатації (завдяки використанню в процесі виробництва АКБ особливого запатентованого ущільнювального елемента);
 • поліпшені характеристики пускового струму і електроємність;
 • підвищений рівень безпеки завдяки наявності подвійної кришки;
 • безперебійна робота при екстремально низьких і високих температур: від мінус 55 до плюс 65 градусів;
 • індикатор рівня заряду на кришці АКБ;
 • стабільне забезпечення електрообладнання необхідною енергією;
 • малочутливі до дії вібрації (прекрасно себе зарекомендували при їзді по недосконалим дорогах).

 

Ціни на акумуляторні батареї A-Mega(А мега)

 • Мінімальна ціна A-MEGA ULTRA 50AH L+ 480A - 1140 грн.
 • Максимальна вартість A-MEGA ULTRA+ 110AH R+ 960A - 2630 грн.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок