Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори Bosch(Бош)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 46 (всього 2 сторінок)

Автомобильные аккумуляторы Bosch: серии Бош S3, S4, S5, S5 AGM.

Виробництво акумуляторів для авто Bosch було засновано в Німеччині (Ганновер) в 1886 році, протягом десятиліть і до цих пір компанія є лідером по виготовленню якісних джерел харчування та іншої техніки. У даний момент батареї виробляються в ряді європейських країн: Бразилії, Іспанії, Італії, Франції, Чехії.

Купити автомобільний акумулятор Bosch c доставкою по Києву та містам України

Купити акумулятор Bosch в Києві – значить надовго обзавестися надійним і якісним джерелом енергії для вашої машини. Цей виробник пропонує свою продукцію, як для легкових так і вантажних автомобілей.

Бош – це ідеальне поєднання ціни, якості, надійності і довговічності. Висока ціна на АКБ обумовлена високою якістю складових, використаних для виробництва.

Чеські акумуляторні батареї мають ряд модифікацій, які відрізняються спеціалізацією та сферами їх застосування.

Серії акумуляторів Bosch і їх призначення

Предназначения аккумуляторов Bosch

Акумулятори серії Bosch S3, S4 Silver, S5 Silver Plus, Bosch S6 AGM HighTec призначені для легкових машин, джипів і мікроавтобусів. Дані батареї – необслуговувані, дуже надійні і якісні, які є чудовими джерелами живлення для авто з потужним додатковим електричним обладнанням.

АКБ даних серій дуже надійні і стійкі до перепадів температур, підходять для транспортних засобів - це поєднання сучасних технологій (з використанням іонів срібла), що забезпечують швидкий запуск потужних дизельних і бензинових двигунів при дуже низьких або високих температурах. Завдяки срібному легированию свинцеві пластини не схильні до корозії.

Акумулятори Bosch T3, Bosch T4 Heavy Duty, Bosch T5 Heavy Duty Extra забезпечать енергією магістральні автопоїзда, вантажні авто, будівельну та спецтехніку (автокрани, самоскиди, бетонозмішувачі та ін), міські та міжміські автобуси, потужні і великі машини. Акумулятори Bosch серії T3, T4 Heavy Duty, T5 Heavy Duty Extra дуже якісні і надійні батареї, характеристикою яких є великий пусковий струм і ємність. Такі батареї підходять для авто з великою кількістю бортових споживачів електроенергії, наприклад, навігатор, кондиціонер, підігрів і масаж сидінь, підігрів дзеркал і ін.

Серія акумуляторів Bosch M4 і M6 AGM розроблені для установки на мото техніку, скутерів і дитячих квадроциклів, снігоходів, гідроциклів та міні тракторів-газонокосарок.

Акумулятор Bosch L4 підходять для енергетичного забезпечення у кемпінгу на природі, в будиночку на колесах і при використанні у вигляді резервного енергозабезпечення при аварійних відключеннях електроживлення.

Для того щоб батареї служили як можна довше, необхідно встановлювати накопичувач відповідної ємності з правильним пусковим струмом, враховувати габарити, технічні характеристики і потужність двигуна.

На кожен АКБ Бош надається гарантія від виробника, при виготовленні постійно впроваджуються нові сучасні технології, які роблять його надійним джерелом електричного живлення для будь-якого транспортного засобу.

Bosch S3

Акумулятори серії Bosch S3 – одні з найбільш надійних і найбільш популярних моделей батарей для автомобілів середньої і підвищеної комплектації (з великою кількістю встановленого електрообладнання). Крім того, серія відрізняється підвищеною продуктивністю при мінімальному споживанні енергії, стійкість до глибоких розрядів, швидкість перезарядки, мінімальними показниками саморозряду.

Серед головних переваг АКБ Бош серії S3 варто назвати:

 • збільшений запас резервної потужності,
 • пусковий струм зі значенням 480–720А є достатнім для впевненого і швидкого запуску двигуна автомобіля навіть після тривалого періоду простою,
 • акумулятори серії розроблені спеціально для експлуатації в умовах міського циклу руху з численними зупинками і запуском мотора,
 • стежити за рівнем заряду можна за зручним індикатором,
 • батареї надійно захищені від вибуху завдяки використанню централізованої системи газовідводу і полум'ягасителів,
 • складання моделей відповідає німецькому якості,
 • у верхню кришку батареї вмонтована ергономічна переносна ручка, що полегшує процес транспортування пристрою.

Bosch S4

Авто аккумуляторы Bosch S4 в КиевеАвтомобільні акумулятори Bosch серії S4 – оптимальне рішення для будь-яких сучасних машин. Батареї відрізняє висока якість комплектуючих і збірки. Крім того, батареї серії S4 мають високу продуктивність при мінімальних витратах енергії, що суттєво збільшує їх службу.

На відміну від більш ранньої серії Бош S4 традиційно виготовляються з застосуванням новаторської технології срібного легування пластин акумуляторів. Це дозволяє в значній мірі зміцнити комплектуючі, сприяє збільшенню токопроводностью пристрою. Також срібло оберігає батареї від корозії.

Діапазон ємностей акумуляторів Bosch S4 надзвичайно широкий: від 42 до 95 А/ч. Пусковий струм достатній для впевненого і швидкого запуску автомобільного двигуна при будь-яких погодних умовах.

Основні переваги:

 • збільшені показники пускового струму і терміну служби акумуляторів,
 • унікальна конструкція кришки резервуара і запобігає витікання і випаровування електролітної рідини,
 • батареї показують максимальну продуктивність під час експлуатації при екстремально низьких і високих температурах,
 • індикатор заряду відсутня, зате є зручна ергономічна переносна ручка.

Bosch S4 Asia

Авто акумулятори Bosch S4 Asia є одними з найбільш популярних, оскільки підходять під всі азіатські моделі транспорту. Так як Bosch S4 Asia являє собою лінійку батареї Bosch S4, на них поширюються ті ж характеристики, які є у аналогів з європейським типом корпусу. Мова йде про використання новаторської технології срібного легування пластин акумуляторів, що дозволяє не тільки зміцнити дані деталі, але і збільшити струмопровідність, забезпечити захист пристрою від корозії.

Діапазон потужностей АКБ Bosch S4 Asia надзвичайно широкий: від 42 до 95 А/ч. Збільшений запас резервної потужності. Азіатські типорозміри мають дещо відмінну від європейських аналогів систему кріплення батареї до машини, клеми пристрою трохи підняті н ад корпусом акумулятора.

Переваги Bosch S4 Asia:

 • на 15% збільшений термін служби,
 • лабіринтова система кришки резервуара і перешкоджає витіканню електролітної рідини,
 • акумулятори оптимальні для експлуатації в умовах міського циклу руху з численними зупинками і запуском двигуна,
 • у верхню кришку вмонтовано переносна ручка.

Bosch S5

Авто аккумулятор Bosch S5 010АКБ серії Bosch S5 Silver Plus мають ті ж переваги, які є у батарей попередніх серій. Застосування унікальної технології срібного легування пластин дозволяє істотно підвищити їх міцність. Крім того, срібло доводить до максимуму показники токопроводностью, дозволяє акумулятору забезпечувати оптимальну продуктивність при екстремально низьких і високих температурах.

Bosch S5 можуть використовуватися як з бензиновими, так і з дизельними двигунами. Серед головних переваг батарей даної серії слід відзначити:

 • збільшений запас резервної потужності,
 • лабіринтову конструкцію кришки резервуара, завдяки чому електролітна рідина не випаровується і не випливає,
 • акумулятори надійно захищені від вибуху централізованою системою газовідводу і пламеотсекателями нового покоління,
 • батареї розроблені спеціально для використання в умовах міського циклу руху з численними зупинками і запуском двигуна,
 • рівень саморозряду мінімальний,
 • швидка перезарядка завдяки високій стійкості пристроїв до глибоких розрядів,
 • батареї нечутливі до вібрацій і струсів,
 • у верхній кришці є зручна переносна ручка.

Bosch S5 AGM

Акумулятори Bosch S5 AGM є одними з найбільш популярних моделей батарей на зарубіжному і вітчизняному авторинку. Таку високу репутацію бренду і, зокрема, серії AGM пояснює традиційна високоякісна німецька збірка, а також використання новаторських рішень при створенні оптимальних батарей для сучасних автомобілів.

Одним з таких рішень стало застосування в моделях Бош серії S5 AGM не текучого, а гелеобразного електроліту. Ця новаторська концепція дозволила зробити батареї надзвичайно стійкими до вібрацій і струсів. Крім того, гелевидний компонент робить можливою експлуатацію акумуляторів у справді екстремальних температурних умовах. Нарешті, нововведення збільшило термін служби пристрою на 10-15%.

Серед інших переваг Bosch S5 AGM треба зазначити:

 • збільшений запас резервної енергії,
 • пусковий струм потужністю від 540 до 850А впевнено і швидко запустить двигун транспорту,
 • акумулятори надійно захищені від вибуху внаслідок виникнення випадкової іскри завдяки використанню централізованого газовідводу і полум'ягасителів нового покоління,
 • традиційно у верхню кришку моделей вмонтована зручна переносна ручка.

Bosch Truck

Авто акумулятори серії Bosch Truck призначені для вантажного транспорту, що пояснює високий рівень їх ємності (близько 140 А/год). Завдяки пусковому струму в 800, 1000, 1050А двигун заводитися впевнено і швидко.

Пристрої здатні переносити великі навантаження, нечутливі до вібрацій і трясці, а також до глибоких розрядів. АКБ Bosch Truck показують зразкову продуктивність навіть при мінімальній заряді. Також батареї виготовлені спеціально для експлуатації в умовах міського циклу руху з численними зупинками і запуском двигуна. Традиційно виробник застосовує технологію срібного легування пластин, що дозволяє зробити їх більш міцними, а також збільшує показники токопроводностью.

Інші переваги акумуляторів Bosch Truck:

 • батарея може бути встановлена в будь-яке місце автомобіля,
 • лабіринтова конструкція кришки резервуара і запобігає витіканню електролітної рідини,
 • завдяки відмінній герметизації резервуара в акумулятор не потрапляє пил і бруд,
 • пристрій повністю необслуживаемое,
 • батареї показують максимум продуктивності навіть при експлуатації в умовах екстремально високих або низьких температур,
 • у верхній кришці є зручна переносна ручка.

Ціни на акумуляторні батареї Bosch

 • Мінімальна ціна BOSCH S4 SILVER 40AH JR+ 330A (EN) (ТОНКА КЛЕМА) - 1170 грн.
 • Максимальна вартість BOSCH S5 AGM 105AH R+ 950A - 5100 грн.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок