Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори Forse (Форс)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Купити авто акумулятор Forse (Форс) в Києві і містах України

Технические характеристики авто аккумуляторов Forse

Акумуляторні батареї цієї марки належать до розробок компанії Westа. Для обладнання, яке виробляється корпорацією, характерні найвищі технічні і функціональні показники.

При купівлі оснащення ви можете не боятися підробок, адже розробка оснащена спеціальною маркою, зрізати яку неможливо, якщо тільки не йдеться про продаж акумуляторів або її перевірці. Привертає дизайн оснащення, яким повністю відповідає і технічне наповнення пристрою. Для його створення була використана технологія калицинирования, яка дозволяє зробити всі комплектуючі оснащення стійкі перед впливом вологи, температури і розвитком корозійних процесів.

Авто аккумуляторы Forse в Киеве от украианского производителяДля проектування АКБ були використані свинцеві пластини, що дозволяють підсилити витривалість та стійкість оснащення навіть в умовах сильної вібрації і механічних пошкоджень. При необхідності провести швидкий запуск батарея швидко реагує на потребу автовласника. Навіть при критично низьких температурних показниках можна не сумніватися, що робота транспортного засобу буде ідеальною і безперебійної.

В агресивних погодних умовах батареї демонструють свою унікальну здатність виконувати всі покладені на них функції. Автовласники, які купують для машини дизельне паливо, можуть сміливо купувати автомобільні акумулятори марки Forse, так як вони демонструють свою сумісність з подібними транспортними засобами.

Робота пристрою є повністю безпечною, так як в його комплектації були застосовані полум'ягасники, що дозволяють повністю виключити ймовірність загоряння та вибуху.

Пристрій має захист для всіх деталей від проникнення пилу і бруду, тому можна не боятися, що в процесі експлуатацію обладнання перестане працювати через забруднення.

На сайті АвтоЄвроТрейд, Ви завжди зможете подобрать аккумулятор для Вашего автомобиля лично, либо связавшись с нашими менеджерами.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок