Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори Mutlu(Мутлу)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 84 (всього 4 сторінок)

Акумулятори Mutlu одні з найвідоміших і затребуваних батарей на вітчизняному ринку. Компанія була заснована в Туреччині в 1945 році, за 60 років виробництво розвинулося в один з найбільших заводів акумуляторних батарей.

Завдяки високій якості авто акумуляторів Mutlu багато виробники встановлюють їх на авто при первинній заводській комплектації.

Автомобильные аккумуляторы Mutlu в Киеве и городах Украины

Компанія експортує близько 40% продукції в Європу та інші країни світу більш ніж на 20 млн доларів в рік. Купити АКБ Мутлу вперше зважився Радянський Волзький автозавод ВАЗ в 80-х роках, тоді СРСР купував і встановлював батареї на радянські машини.

Турецькі акумулятори Mutlu для легкових та вантажних авто

Акумулятори Mutlu встановлюють на первинну комплектацію машин такі авто виробники як «Toyota», «Ford», «Fiat», «Renault», «Opel», «Mercedes-Benz», не стала винятком і Україна.

АКБ Mutlu мають сертифікати ISO 9001, ISO 14001, QS 900 і гарантію від виробника.

Українські автолюбителі давно оцінили співвідношення невисокої ціни, високої якості і винятковою надійністю, завдяки чудовим технічним характеристикам і довговічності. Виробник використовує сучасні технології, що дозволяють підвищити термін експлуатації батареї, ємність і більш високий пусковий струм.

Який автомобільний акумулятор Mutlu можна купити в Києві і містах України?

На українському ринку акумулятори MUTLU представлені в трьох видах корпусу: Blue White (синьо-білий), Red White (червоно-білий), Gray (сірий).

Серія акумуляторів Mutlu Mega Calcium для легкових та вантажних авто спеціальний тип АКБ з синьою кришкою розроблений спеціально для суворих кліматичних умов при дуже низьких температурах або дуже високих температурах.

Вони гарантують легкий старт за будь-яких умов навіть при -40 С. Корпус даних необслуговуваних батарей виготовлений з поліпропілену, є індикатор рівня заряду і вбудований полум'ягасник. Токоотводные решітки виготовлені за технологією Са/Са, що забезпечує старт навіть при – 40 С. Гарантія від виробника 12 місяців, придатні для утилізації і вторинної переробки.

Серія АКБ Mutlu Calcium Silver для легкових та вантажних авто має підвищені технічні та експлуатаційні характеристики, володіють високою надійністю і збільшеним пусковим струмом. Завдяки використанню срібла в сплаві пластин і технології Са/Са вони зовсім не схильні до корозії. Корпус даних необслуговуваних батарей виготовлений з поліпропілену високої щільності з вбудованим індикатором рівня заряду, є вбудований полум'ягасник. Запропоновані азійські та європейські типи корпусу. Гарантія від виробника 12 місяців, АКБ придатні для утилізації і вторинної переробки.

Серія акумуляторів MUTLU Silver Evolution повністю необслуживаема, ідеально підходять для будь-яких типів машин, використаних в міському ритмі. При підборі АКБ потрібно враховувати необхідну електричну ємність. Технологія срібного легування пластин, використовувана при виробництві, дозволяє максимально ефективно використати активну масу пластин, що збільшує струм холодного пуску до 50%. Серія Mutlu Silver Evolution забезпечує тривалу і безперебійну роботу електро обладнання машини. Компанія АвтоЕвроТрейд надають сертифікати якості і гарантію 2 роки.

Автомобільні акумулятори Mutlu Mega Calcium

Багато водіїв вже давно змогли по достоїнству оцінити співвідношення прийнятної ціни та відмінної якості акумуляторних батарей Mutlu.
Однією з найбільш популярних серій АКБ даного бренду є лінійка Mutlu Mega Calcium.
Дана серія оснащена синьою кришкою, стала спеціальною розробкою фахівців компанії для вантажних і легкових авто, які експлуатуються в складних погодних умовах (при екстремально високих або низьких температурах повітря).
Токоотводные решітки АКБ Mutlu Mega Calcium виконані за особливою технологією Са/Са, завдяки якій батареї працюють безвідмовно навіть при температурі в мінус сорок градусів.
 
Серед основних переваг АКБ даної серії можна виділити наступні:
 • безпроблемний старт навіть при екстремально низьких температурах повітря;
 • повністю необслуговувані джерела живлення (не вимагають періодичного доливання води);
 • наявність на корпусі АКБ індикатора рівня заряду;
 • міцний корпус батареї, виготовлений з поліпропілену;
 • більш тривалий період експлуатації (ніж у дешевших моделях АКБ інших фірм-виробників);
 • висока ємність і сила пускового струму;
 • можуть бути утилізовані та використані для вторинної переробки;
 • гарантія від виробника 1 рік.
 

Акумулятори Mutlu Calcium Silver для авто

Оптимальне співвідношення ціни та якості – далеко не повний перелік переваг сучасних акумуляторних батарей відомого у всьому світі бренду Mutlu. У багатьох країнах світу водії віддають перевагу саме цьому бренду.
 
Досить популярною на вітчизняному ринку є серія Mutlu Calcium Silver.
Mutlu Calcium Silver – надійні джерела живлення, які можуть бути встановлені на різні марки і моделі як вантажних, так і легкових авто. АКБ даної лінійки мають поліпшені технічні характеристики. Крім того, вони володіють відмінними експлуатаційними параметрами.
Серед основних переваг джерел живлення даної серії слід відзначити наступні:
 • підвищений рівень надійності;
 • збільшений термін безперебійної роботи (експлуатації);
 • підвищений пусковий струм;
 • висока ступінь стійкості до негативного впливу корозії (завдяки використанню срібла в сплаві пластин, а також особливою суперсучасної технології Са/Са);
 • міцний корпус, виготовлений з поліпропілену;
 • наявність на корпусі АКБ індикатора рівня заряду;
 • наявність полум'ягасника;
 • можуть бути утилізовані та використані для вторинної переробки;
 • офіційна гарантія від фірми-виробника на 12 місяців.
 

АКБ MUTLU Silver Evolution і їх ціни

Незважаючи на те, що вітчизняний ринок переповнений величезним безліччю сучасних акумуляторних батарей різних марок, моделей і брендів, українські водії віддають перевагу перевіреним брендам АКБ з найкращим співвідношенням ціни і якості. Одним з таких є виробник сучасних джерел живлення MUTLU.
Популярною серією АКБ даного бренду є лінійка MUTLU Silver Evolution.
 
MUTLU Silver Evolution – сучасні та надійні джерела живлення, які є ідеальним варіантом АКБ для авто, які експлуатуються в умовах напруженого міського циклу руху (з численною кількістю зупинок і запусків двигуна).
 
Основними перевагами АКБ серії MUTLU Silver Evolution є:
 • повністю обслуговуються;
 • збільшений на 50 відсотків струм холодного пуску (завдяки особливій технології срібного легування, яка застосовується при виготовленні пластин для батарей);
 • тривалий період безперервної роботи;
 • висока ступінь надійності (надійно забезпечують електрообладнання авто необхідною енергією);
 • гарантія від виробника 12 місяців.
Важлива особливість, яку слід враховувати при купівлі АКБ даної серії – електроємність повинна відповідати необхідним технічним характеристикам і параметрам автомобіля. Ціни на АКБ Мутлу Сільвер Еволюшн дивіться в нашому каталозі, а також використавши наш підбір акумулятора по марці автомобіля.

ЦІНИ НА АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ MUTLU

 • Мінімальна ціна MUTLU SILVER CALCIUM 35AH JL+ 240A (ТОНКА КЛЕМА) - 1375 грн.
 • Максимальна вартість MUTLU AGM START-STOP 95AH R+ 900A - 4895 грн.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок