Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори Fiamm (Фіамм)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 52 (всього 3 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Fiamm (Фіамм) в Києві і містах України

Італійська Компанія з виробництва авто акумуляторів FIAMM була заснована в 1942 році Джуліо Дольчетта. Спочатку компанія спеціалізувалася на продажу електричних вагонеток, пізніше виробництво перейшло на виготовлення автомобільних стартерних акумуляторних батарей, промислових АКБ (для забезпечення електроживленням Енергетики і Телекомунікацій), автомобільних акустичних сигналів і антен. До складу компанії входять більше 12 заводів і 20 компаній, розташованих в Італії, Німеччині, Бразилії, Франції, Чехії, Австрії, США та інших країнах.

Більш ніж 60-річний досвід у розробці та виробництві АКБ FIAMM дозволили зайняти акумуляторам Фиамм, лідируючу позицію на світовому ринку. Широкий діапазон потужностей дозволяють підібрати акумулятор FIAMM для будь-якого авто.

Акумулятор FIAMM Diamond – це серія, яка об'єднує в собі високу технологічність і надійність, безпека і комфорт для автовласника. Акумулятори FIAMM Київ повністю обслуговуються, бездоганні в роботі, не вимагають доливання дистильованої води. Завдяки свинцево-кальцієвої технології при виробництві, навіть після довгого простою авто - АКБ завжди готовий для запуску. Антивібраційна система збільшує строк експлуатації на вантажних авто, є сертифікати якості і гарантія від виробника.

Акумулятори FIAMM Titanium підходять на 99% моделей легкових і вантажних авто. Дані АКБ FIAMM Titanium Київ мало обслуговуються, корпус зроблений з міцного поліпропілену зі зручною ручкою для перенесення, принципово нова форма кришки з сучасною системою дегазації дуже герметична, є вбудований полум'ягасник.

Необслуговувані акумулятори FIAMM Titanium PLUS розраховані на легкові та вантажні автомобілі. АКБ FIAMM Titanium PLUS зі збільшеною на 30% пусковою потужністю, виготовлені за сучасною технологією виготовлення свинцево-кальцієвих пластин - Expanded Metal. Дана технологія забезпечує підвищену корозійну стійкість. Корпус зроблений з міцного поліпропілену, з вбудованим полум'ягасником, що перешкоджає спалахування газів всередині акумуляторної батареї і попаданню кислотних парів до двигуна, індикатором рівня заряду, з новим безпечним газовідвідним пристроєм, що запобігає випаровування або витікання електроліту. Автомагазин акумуляторів АвтоЕвроТрейд надає гарантію від виробника, відпрацьовані АКБ FIAMM придатні для утилізації і вторинної переробки.

Автомобильные аккумуляторы Fiamm в Киеве и городах Украины


Для правильної експлуатації та сезонного зберігання акумуляторної батареї необхідно зарядити АКБ на 100% (до 6.9 Вольт), після чого накопичувач може зберігатися без втрати експлуатаційних характеристик до 8-ми місяців. Відгуки про акумулятори FIAMM завжди позитивні. Вся продукція підприємства сертифікована відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.

Завдяки високій якості, продукція FIAMM експортується у країни всього світу, дві третини експорту становлять поставки в Європу, Америку, Азію, де акумулятори FIAMМ заслужили бездоганну репутацію.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок