Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори X-Pro

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Корейський виробник стартерних акумуляторів для широкої лінійки легкових автомобілів нещодавно з'явився на вітчизняному ринку. Завод використовує передові технології і тільки первинний свинець для виготовлення свинцевих платин. Саме в цьому випадку вони виходять особливо ефективними у роботі. Здатні швидше накопичувати електричний заряд, і віддавати його потужним стартерним імпульсом.

Перевага у покупці

На відміну від багатьох інших брендів, виробник Кореї дає розширену заводську гарантію на свою продукцію. Споживач може бути повністю впевнений, що зроблений в іншій країні АКБ оптимально пристосований під складні погодні умови роботи в Україні. Головними особливостями варто виділити:

1. Герметичний корпус із досить товстого поліпропілену.

2. Подвійна верхня кришка для утримання електроліту у банках.

3. Свинцеві електроди із чистого металу краще передають струм.

4. У складі пластин є невелика кількість олова та кальцію.

5. Технологія Premier Power збільшує продуктивність АКБ.

Важливо: технологічне місце, що компенсує природне розширення пакетів пластин. Крім цього, вони розташовані в банках із спеціальними напрямними. У процесі повсякденної експлуатації ніякого перекосу чи руху окремо взятих пластин не може відбуватися.

Надійність акумуляторів

Практичні випробування показали, що джерело живлення може прослужити під капотом щонайменше п'ять років з моменту покупки його у дилера. Оптимальні умови зберігання в компанії АвтоЕвроТрейд дозволяють не зменшувати гарантію. Крім цього, на тривалий термін служби джерела живлення впливають інші об'єктивні причини:

- конструкція добре пручається частковому та глибокому розряду;

- Наростання сульфатів при глибокому розряді відбувається повільно;

- полімерний корпус складно пошкодити, якщо він правильно закріплений;

- за п'ять років експлуатації рівень електроліту залишиться тим самим;

- нечутливість конструкції до значних перепадів температур.

Останній фактор особливо актуальний для комерційних авто, і тих, хто використовує машину як повсякденний транспортний засіб. Навіть у сильний мороз сили стартерного струму від акумулятора X-PRO буде достатньо, щоб з першої спроби запустити дизельний двигун. А він відрізняється підвищеною примхою в зимовий період.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок