Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори TOP CAR(Топ Кар)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 25 (всього 2 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Top Car(Топ кар) в Києві і містах України

Авто аккумуляторы Top Car в Киеве
 
Завод MEGA TEX (Донецька область) виробляє акумулятори TOP CAR, які встигли за недовгий термін існування на ринку України отримати високий авторитет. Вироби зарекомендували себе як надійні деталі автомобілів, які можна придбати за доступну ціну. Це пропозиція від українського виробника актуально тим, що клієнтам доводиться вибирати між вітчизняними та імпортними товарами в контексті фінансових складнощів, викликаних ситуацією кризи.
 
Важливо, що зміни в курсах валют не є фактором, який впливає на вартість акумуляторів. Це мотивується тим, що виробник використовує власну сировину, але працює з ним по сучасним технологіям зарубіжних виробників. Спеціалізація MEGA TEX – випуск свинцю та його сплавів, що мають високі показники якості, тому гарантують довгий термін служби, як у виробів зарубіжних фірм, що пропонують батареї середньої вартості. Підбір акумулятора по марці авто допоможе Вам при виборі акумулятора.
 
Варто підкреслити, що кожен клієнт TOP CAR робить внесок у захист української екології. Це пояснюється тим, що для виробництва батарей розробники використовують перероблену сировину. Тому у клієнтів ТОП КАР є шанс підтримати українську економіку, щоб продемонструвати свою зацікавленість в житті країни.
 
Покупці мають унікальну можливість отримувати недавно виготовлений товар, адже завод знаходиться в Україні, а отже, придбання не доведеться довго чекати.
 
Линейка аккумуляторов Top Car для легковых и грузовых автоДля комплектації батарей розробили унікальну систему відводу газу – Kamina. Остання передбачає використання гасителя полум'я, який виготовляють за німецькою технологією, завдяки якій можна захистити обладнання від появи іскор, від виникнення загоряння.
 
Завод MEGA TEX готовий запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент акумуляторів, які підходять для різних моделей легкових авто. Це може бути легковий, вантажний та сільськогосподарський транспорт. У виробника є товари актуальних розмірів, різної ємності, з усіма типами корпусів. Так, для моделей TOP CAR і ТОР CAR Expert передбачається ємність від 50 до 100 Ah, а для вантажних машин цей показник коливається від 140 до 230 одиниць.
 
Використовувані виробником електроди виготовляються з використанням технології гравітаційного лиття гібридного типу. При цьому підході пластини роблять із свинцю малосурьмяністого варіанти з додаванням таких матеріалів, як олово і селен. Так розробляють вироби +, а – формують із сплаву свинцю і кальцію.
 
 
Акумулятори від ТОП КАР використовуються з метою запуску двигуна і його харчування електрикою для різної техніки: автомагнітол, навігаторів, кондиціонерів, бортових комп'ютерів автомобілів.
 
Українські акумулятори позиціонуються як малобюджетні, але при цьому вони мають досить широкий діапазон температур для запуску та функціонування: від -40 градусів до +50 (за Цельсієм). Вартість буде задовільною для будь-якого бюджету покупця.
Купувати товари можна за готівку і безготівково. Для доставки товару існує спеціальна служба при виробництві, яка гарантує доставку у всі точки України.
 
Співпрацюючи з Топ Кар Україна, ви отримуєте якісний товар, який зможе працювати довгий час. Для покупців, які здають старі АКБ в утиль, існує програма знижок. В Top Car можна підібрати товар з різними функціональними особливостями для всіх видів машин.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок