Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Акції та знижки

Підбір АКБ за параметрами

1475847 Проданих акумуляторів
25 Роки на ринку АКБ
191 Дилерів в Україні та світі

Останні статті

Акумулятори автомобільні купити у Києві, Україні!

Двигун - серце машини. Акумулятор - його душа. Який би не був у вас автомобіль за відсутності якісного акб жоден автомобіль, мотоцикл не зможе буде навіть завестися, не кажучи про те, щоб поїхати.

Інтернет-магазин АЕТ пропонує своїм клієнтам купити акумулятор безвідмовної якості, маючи офіційну сертифікацію при цьому доставка по Києву, Україні здійснюється без проблем та затримок у обумовлене місце. Варто зауважити, що сучасні джерела живлення відносяться до товару цілої промислової галузі. Уважно розглянувши АКБ ви побачете спеціальний поліпропіленовий короб, що має складну структуру і складається  він з свинцевих пластин та інших численних деталей, заповнених спеціальною рідиною, яка має назву електроліт.

Будь-який акумулятор захищений герметичною кришкою, зверху якої розташовуються безпосередньо клеми з транспортировочной ручкою.

Коли ви намагаєтеся завести мотор, всередині АКБ починає відбуватися реакція, яка потім і перетворюється в електричний струм. Саме він і забезпечує необхідне обертання стартера, а також живлення всієї електроніки автомобіля.

Багато того, що продається на ринку АКБ має схожу будову, але також присутні ті, які можуть різнитися як зовнішнім виглядом так і дизайном, роблячи підбір акумулятора більш кропітливим процесом.

Чому варто вибирати акумулятор в магазинах АЕТ?

Купити новий акумулятор для автомобіля залишившись при цьому повністю задоволеним досить складно. Ринок переповнений величезним асортиментом різних моделей, типів і марок, що робить вибір складним. Саме тому слід відповідально підходити до покупки автомобільних акб. Саме правильне рішення - буде купити акумулятор іменитого бренду, який може похвалитися кращими технічними характеристиками і звернутися в інтернет-магазин АЕТ. Тільки купуючи у нас, кожен клієнт гарантовано отримує:

 • Високу якість продукції;
 • Відмінну ціну;
 • Гарантію, сертифікат від виробника;
 • Повне обслуговування своїх акб;
 • Консультацію-підтримку з будь-якого питання.

У нас представлені торгові марки перевірених, всесвітньо відомих усіма брендів: TAB, Varta, Bosch, TopCar, Rocket, Topla, Grom багато інших.

При необхідності купити акумулятор, клієнт зобов'язаний вивчити його номінальну ємність для повної відповідності запитам споживання автомобіля, щоб у достатку забезпечити всю електроніку необхідною енергією. АКБ з недостатньою ємністю не може ефективно забезпечувати транспорт електроживленням, а значить буде постійно працювати на межі можливого, і незабаром негативно вплине на працездатність джерела живлення. Саме тому завжди потрібно пам'ятати, що необдумана економія призведе до додаткових витрат дуже швидко.

Також, коли ви хочете купити акумулятор слід точно знати габарити джерела живлення, його полярність клем. Не маючи цих даних, можна легко помилитися з вибором, що доставить масу незручностей в процесі встановлення або повною неможливістю установки акб.

Якість АКБ, а саме його виробник, грають найбільш значущу роль. Купити акумулятор перевіреної марки означає отримати гарантію його служби тривалий період при цьому він не підведе несподівано. Ціни на акб такого типу значно дорожче дешевих аналогів, але така ціна обумовлена ​​якістю і його терміном служби. Оригінальне, якісние джерело живлення від відомого виробника - обов'язкова комплектуюча, яку варто купити автовласникові.

Читати далі

Основні важливі характеристики акумуляторної батареї

Купуючи акумулятор, потрібно детально ознайомитися з його технічними параметрами і характеристиками:

 • Ємність, Ампер / год;
 • Струм заряду, А;
 • Напруга, Вольт;
 • Допустима глибина розряду,%

Для якості роботи транспортного засобу важливі основні експлуатаційні характеристики АКБ. При високих параметрах агрегату ви безсумнівно оформите відмінну покупку для вашого автомобіля, мотоцикла. Але слід також розуміти, що кращі показники стоять порядком дорожче.

У нас представлені акб для легкових, вантажних автомобілів, акумулятори для мотоциклів, мопедів, промислової техніки тощо. Кожен тип транспортного засобу потребує різних за потужністю і габаритами акб. Акумулятор вантажного транспорту більш ємний по потужності, чим власне обумовлена ​​його висока ціна. А ось легковий авто має меншу ємність і відповідно ціну.

Сучасні джерела живлення крім основних параметрів ще відрізняються:

 • Положенням клем;
 • Габаритами;
 • Вагою;
 • Різними технологіями.
 • Особливостями будови (додаткові кріплення, переносні ручки, збирання-розбирання, проведення обслуговування).
 • Та все це також впливає на ціну.

Тільки вибравши надійний акб можна гарантувати тривалий термін його служби. Тому дуже важливо приділити процесу підбору необхідний час, звернувши належну увагу технічним особливостям і параметрам батареї.

Купуючи на свій автомобіль сучасний, якісний, надійний акумулятор ви завжди будете впевнені, що він не підведе Вас в потрібний час!

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок