Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори Top Car Premium(Топ Кар Преміум)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)
Купити автомобільний акумулятор Top Car Premium у Києві та містах України


Розташований у Донецькій області завод МЕГАТЕКС з виробництва акумуляторів для автомобілів, за дуже довгий термін своєї присутності на ринку встиг завоювати довіру і популярність у покупців не тільки України. У зв'язку з кризою всередині країни, покупцеві довелося робити вибір між закордонними аналогами, і товарами внутрішнього ринку. А продукція заводу MEGA TEX дозволила отримати відмінну якість за доступною ціною. Випускаються акумулятори як для легкових, так і для вантажних автомобілей.

Виробник використовує сировину з внутрішнього ринку, а це означає, що фактори, які суттєво впливають на ціноутворення, відсутні. Використовуючи сучасні технології, завод продовжує випускати високоякісну продукцію за доступною ціною. Основою будь батареї є свинець. І чим воно чистіше, тим якіснішим у підсумку виходить кінцевий продукт. Додаючи спеціальний сплав для пластин, розробники досягли досить високих показників результативності. А, якщо порівнювати по співвідношенню ціна/якість, то зарубіжні аналоги явно програють.

Крім придбання основного продукту, покупці продукції бренду Топ Кар Преміум роблять свій внесок у збереження і захист екології країни. Справа в тому, що велика частина акумуляторів зроблена з переробленого сировини. Купуючи продукцію, ви вносите посильну допомогу у підтримку економіки своєї країни.

А ще, покупці отримують самий свіжий товар, якщо так можна сказати про автобатареях. Перебуваючи всередині ринку збуту, товар максимально швидко потрапляє в руки споживачів, не проводячи на складі занадто багато часу, і не піддаючись природному старінню.

Спеціально створена кришка, дозволяє ефективно проводити вентиляцію батареї і не дає газів займатися. Тобто, навіть якщо в підкапотному просторі і відбудеться іскріння контактів, займання не відбудеться, з-за низької концентрації горючих газів.

Серед основних переваг бренду Top Car Premium можна виділити основні:

1. Номінальні показники, заявлені заводом-виробником, ніяк не змінюються під час різких перепадів температури навколишнього повітря, і завжди залишаються стабільними. Ви можете сміливо експлуатувати АКБ від -45 градусів до 50 градусів за Цельсієм.

2. Інженери спеціально подбали про те, щоб їх продукція не боялася сучасних реалій українських автошляхів. Потрібно тільки спочатку якісно закріпити батарею на штатному місці, і вона протягом усього терміну експлуатації буде надійно виконувати всі свої функції.

3. Навіть якщо з якої-небудь причини автомобіль простояв на стоянці значний час, залишкової ємності цілком вистачить, щоб завести його. А вже потім в процесі їзди він доведе заряд до нормальних значень за допомогою генератора.

4. Запас ємності дозволяє встановлювати на машині додаткове електричне обладнання, батарея чудово витримає додаткове навантаження і буде справлятися зі своїм основним обов'язком.

Джерело живлення розрахований на застосування не тільки у вітчизняних марках авто. Він може успішно замінювати іноземні батареї, встановлені на зарубіжних марках машин. Експлуатація в сільській місцевості ніяк не буде відрізнятися від умов у великому місті, джерело буде надійно служити в обох випадках.

Незважаючи на те, що виробник встановив нормальний термін роботи своєї продукції до 36 місяців, реальні випробування показали, що і через шість років роботи, АКБ може видавати достатні показники для ефективної роботи всіх електронних компонентів легкової машини. Тобто, купивши АКБ від торгової марки Топ Кар Преміум, ви забезпечите собі надійність в експлуатації свого авто.

Якщо у вас є старий акумулятор, і ви плануєте придбати новий, ви можете скористатися спеціальною пропозицією від заводу виробника. Обмінявши неробочу на нову з доплатою. Поставка АКБ може здійснитися дистанційно, в будь-який куточок України. А зручний підбір акумулятора по марці авто допоможе зекономити багато часу.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок