Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Зарядні пристрої для авто акумуляторів

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 72 (всього 3 сторінок)

Купити зарядний пристрій для акумулятора авто в Києві і містах України

Зарядное устройство для авто аккумулятора от АЕТУ процесі експлуатації автомобіля його заряд поступово втрачається. Саме з цієї причини власники машин не можуть обійтися без спеціального зарядного пристрою для акумулятора. Наявність такого апарата просто необхідно, адже завдяки регулярної підживлення термін і ефективність роботи авто збільшуються.
 
Перед тим як вибрати зарядний пристрій, варто ознайомитись з їх видами та функціями. Бувають зарядні та пуско-зарядні апарати. Перші просто підживлюють автомобіль, підключаючись до джерела енергії, а другі під час відсутності заряду можуть ще й запустити мотор.
 
Зарядні пристрої бувають двох класів: трансформатори великої потужності, які знайти досить складно і вони не дуже зручні, так як мають велику вагу і розміри. До їх плюсів можна віднести хіба що надійність. І імпульсний апарат, який працює з допомогою високих частот. Він компактний і зручний в експлуатації. До окремого виду прийнято відносити і пристрої на основі сонячної батареї, завдяки яким відпадає потреба зарядки від електромережі.
Пуско-зарядної апарат крім підживлення може запустити двигун у разі його повної розрядки. Підключається такий акумулятор строго по інструкції. Під час роботи цього пристрою необхідно уважно стежити за часом його функціонування, щоб уникнути перезаряжения автомобіля.
 

Для Зарядки автомобільних акумуляторів та їх види

Також варто звернути увагу і на час заряджання, що у різних моделей відрізняється. Їх прийнято ділити на три класи:
  1. Повільні – процес підживлення може тривати до доби.
  2. Прискорені – не більше трьох годин.
  3. Кондиціонери – час зарядки не перевищує години.
Сучасні пристрої мають також додаткові функції, до яких слід віднести автоматичну перевірку акумулятора, діагностику його стану та контроль генератора. Зверніть увагу і на те, щоб апарат був універсальним, адже за допомогою нього ви зможете зарядити різні типи батарей.
 
Ми доставимо зарядний пристрій для акумулятора авто в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Чернігові, Полтаві, Сумах, Черкасах, Херсоні, Миколаїві, Кропивницькому, Івано-Франківську, Хмельницькій області.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок