ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла Unil (Юнил)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)

Продукція компанії UNIL

Серед великої різноманітності моторних масел яскраво виділяється виробник Unil. В його широкої і різноманітної лінійці готових продуктів можна відшукати моторні масла як для вантажних, так і для легкових авто. Але не тільки за таким принципом класифікується вся лінійка, додатково вони поділяються на групи:

- повністю синтетичні продукти;

- напівсинтетичні, мають переваги відразу двох технологій;

- класичні мінеральні масла Unil.

Вся лінійка вже доступна для продажу в нашому інтернет-магазині. Уклавши договір з виробником, ми є офіційними дистриб'юторами торговельної марки в нашій країні. Це готує про те, що всі мастила мають дуже свіжі терміни випуску і привабливу ціну для споживача. Висока якість і доступна ціна завдяки прямим поставкам. Немає необхідності переплачувати за можливість покупки якості для свого автомобіля.

Широкий асортимент синтетичних моторних масел від компанії Unil дозволить вибрати оптимальний для себе продукт, щоб ідеально відповідати технічним потребам автомобіля. І не підбирати мастило тільки за кількома відповідним критеріям. Як показує досвід, вдало підібраний продукт в кілька разів подовжує термін нормальної роботи будь-якого мотора.

Виробник знає, що вантажівки стикаються з абсолютно іншими умовами роботи, і їм для якісної змащування тертьових вузлів необхідно зовсім інші якості продукту. Велика частина лінійки розрахована на дизельні агрегати, так як великі вантажівки випускаються саме з дизельними моторами. Щоб повністю захистити навантажений до межі дизельний двигун, Unil виготовляє моторні масла зі спеціальними присадками. Вони покращують структуру мастильного матеріалу, роблячи його полі міцним на розрив. Не дозволяючи продавлювати масляну плівку в найскладніших ситуаціях.

Щоб правильно підібрати мастило, вам знадобиться допомога. Складно з великого асортименту з першого разу підібрати оптимальний продукт враховуючи багато факторів. Наші консультанти чудово розбираються у всіх тонкощах моторних масел Unil. І зможуть грамотно підказати, на що варто звернути увагу в першу чергу.

Вся продукція, що випускається під торговою маркою Unil має необхідні сертифікати якості. І допущена до вживання практично всіма виробниками транспортних засобів. Немає причин сумніватися, сертифікація проходила на Європейських заводах, і повністю відповідає світовим нормам якості.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок