ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторне масло Shell

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 21 з 21 (всього 1 сторінок)
Shell Lubricants ось уже більше 70-ти років є одним з провідних постачальників мастильних матеріалів у світі!
На території України компанія працює з 1992 року і надає для своїх клієнтів повний асортимент послуг та продукції.
Моторні масла Shell користуються довірою автовиробників і рекомендується ними для заливки в нові двигуни автомобілів, а також при сервісному обслуговуванні під час експлуатації.
 
В асортименті мастильних матеріалів Shell ви можете вибрати ефективні синтетичні продукти абсолютно для будь-яких транспортних засобів та умов експлуатації.
При створенні моторного масла Shell Helix використовуються найсучасніші методи і рішення. Приводом для гордості компанії є інноваційна ексклюзивна технологія Shell PurePlus, яка полягає в тому, що природний газ перетворюється в чисте базове масло, в якому практично немає домішок, яке в подальшому використовується для створення висококласних синтетичних мастильних продуктів.
 
Завдяки своєму складу, моторне масло Shell Helix не тільки сприяє зниження зношування і тертя деталей двигуна, але і підтримує його деталі в чистоті.
 

Моторні масла Shell Helix Ultra з заміною і доставкою по Києву та містам України

 
Напівсинтетичні масла Shell Helix є поєднанням мінеральних і синтетичних масел, що забезпечує більш високу ефективність у порівнянні з виключно мінеральними мастильними матеріалами. При створенні лінійок Helix HX7 і HX6 використовуються активні миючі присадки, що істотно знижує витрату масла.
 
При створенні синтетичних олив Shell Helix використовуються присадки тільки найвищої якості і повністю синтетичні базові масла. Завдяки активним миючим присадкам у своєму складі, моторні масла Helix HX8 забезпечують прекрасну захист і чистоту деталей двигунів. Окремо слід зазначити лінійку Ultra – спеціально розроблене масло для найсучасніших автомобілів, що володіє висококласної захистом від корозії, зносу і відкладень в двигуні. Також в асортименті присутні всесезонні масла преміум класу, використовувані при щоденній їзді.
 
Окремо для дизельних вантажних автомобілів розроблена лінійка Rimula, яка підвищує експлуатаційні характеристики і забезпечує повний захист двигуна в тяжких умовах роботи.
 
З моторними маслами Shell ви завжди можете бути впевнені в захисті двигуна вашого автомобіля і очистки його деталей!
 
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок