ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла Hyundai, Kia

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Компанія Hyundai Mobis заснована в 1977 році в Південній Кореї. Є 8-й за величиною компанією в світі з виробництва автозапчастин, автомобільної хімії. Спочатку створювалася в якості постачальника деталей і сервісу для таких гігантів південнокорейського автовиробництва як Hyundai Motor Company і Kia Motors.

Користуючись досвідом автобудування вищевказаних компаній, мастильні матеріали Mobis створюються з урахуванням всіх новітніх вимог і рекомендацій і, зрозуміло, ідеально підходять для автомобілів Hyundai та KIA.

Напівсинтетичні і синтетичні масла Mobis забезпечують захист двигуна і його вузлів, чітке перемикання передач за будь-яких температурних умовах роботи. Володіючи стабільними фрикційними властивостями і хорошою текучістю навіть при низьких температурах, масла демонструють хорошу сумісність з деталями з еластомерів і металів, захищаючи від зносу і протечек.

Масла Mobis виробляються на основі базових синтетичних і напівсинтетичних масел високого рівня чистоти з додаваннями новітніх присадок для збільшення експлуатаційних характеристик. Захист деталей і вузлів двигуна починається з перших же секунд після запуску, навіть в умовах низької температури навколишнього середовища. Показує гарні результати при повсякденному використанні в умовах міста, коли двигун постійно знаходиться в «старт-стоп» режимі, знижуючи витрату палива і вміст токсичних речовин у вихлопних газах.

Використання масел Mobis підходить для автомобілів з дизельними, так і з бензиновими двигунами. Спеціальні присадки в складі захищають силовий агрегат від залишкових відкладень продуктів горіння, що істотно підвищують його ККД. Не має значення, новий у вас автомобіль або з вже великою кількістю пробігу, так як масло є універсальним для будь-яких варіантів. Більш того, завдяки своїй плинності і ступеня випаровуваності, період зміни оливи збільшується, але це ніяк не відбивається на його захисні властивості.

Компанія Hyundai користується авторитетом серед автовиробників і, звичайно, в першу чергу зацікавлена в контролі якості своїх продуктів. Купуючи мастильні матеріали Mobis, ви можете бути впевнені, що кожен етап їх створення проходив під пильною увагою професіоналів з використанням новітніх технологій. А якщо ви є власником автомобіля Hyundai або KIA, то дані масла – це перші, на які вам потрібно звернути увагу при виборі мастильної продукції.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок