ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні мастила Mobil(Мобіл)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)
Компанія Mobil Oil Corporation була створена в 1966 році. У 1999 дві великі нафтові компанії Exxon і Mobil об'єднались в одну - ExxonMobil. Протягом усієї довгої історії компанія прикладала всі зусилля, щоб продукція була найвищої якості, адже автомобільний двигун - це складний і точний механізм, сотні деталей якого постійно працюють при різноманітних навантаженнях і температурах.
 

Моторні мастила Mobil з доставкою по Києву та містам України

 
Гарне моторне масло в першу чергу повинна надійно захищати двигун від зносу, і витримувати високі температури роботи. Саме тому моторне масло від Mobil – правильний вибір, адже при виробництві враховуються всі умови роботи двигуна, щоб зробити продукт, що максимально задовольняє світові стандарти якості.
 
Враховуючи особливості в процесі виробництва, всі моторні мастила Mobil можна розділити на три основних типи: синтетичні, звичайні і масла для двигунів з великими пробігами.
 

Синтетичне масло Mobil для двигуна

 
Синтетичні мастильні матеріали для двигунів внутрішнього згоряння від Mobil створені за допомогою глибокої переробки нафти і ряду комплексних хімічних процесів, завдяки чому досягається висока ступінь однорідності і чистоти, якої неможливо досягти у випадку звичайної переробки нафти.
 
Моторне олію під брендом Mobil 1 вперше з'явилося на ринку в 1974 році і стало справжньою гордістю компанії. Mobil 1 по праву вважається лідером серед безлічі марок синтетичних моторних масел, забезпечуючи ефективну роботу двигуна і гарантуючи його захист при будь-яких, навіть самих суворих умовах експлуатації. Компанія має широкий спектр синтетичних масел в лінійках Mobil 1 і серії Mobil Super, що істотно спрощує вибір!
 

Звичайне моторне масло

 
Для водіїв, які віддають перевагу звичайним моторним олії, є в наявності лінійка масел Super, в тому числі і масло для вантажівок - Mobil Delvac, яке захищає двигун і дозволяє збільшити терміни експлуатації.
 
Моторні масла під маркою Mobil Delvac вперше з'явилися на ринку в 1925 році й донині забезпечують тривалий захист вузлів трансмісії та двигунів вантажного транспорту по всьому світу і при самих екстремальних умовах роботи, ставлячи найвищі якості. Завдяки цьому бренд Delvac став одним з найпоширеніших виробників масел в світі для двигунів з високими навантаженнями під час експлуатації.
 

Моторне масло Mobil для двигунів з великим пробігом

 
Чим більше вік автомобіля, тим більшою допомоги в роботі йому потрібно. Саме тому були розроблені серії масел High Mileage і Super High Mileage спеціально для автомобілів з пробігом більше 120 000 км. Даний вид моторного масла дозволяє збільшити ресурс двигуна, забезпечуючи його захист навіть після тривалих періодів роботи.
 
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок