Пн-Пт 9:00-18:00
Cуб. 10:00-15:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла Fosser(Фоссер)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Моторні масла Fosser (Фоссер)

Європейська торгова марка з виробництва моторних масел Fosser, вже давно існує на світовому ринку, і отримала заслужену репутацію надійного і сучасного виробника мастильних матеріалів. Завдяки дотриманню світових стандартів з виробництва, воно відповідає всім заявленим екологічним стандартам, і може застосовуватися на території практично кожної країни світу. Співробітники компанії уважно стежать за змінами в тенденціях екологічних норм, і якщо нафтопродукт починає їм не відповідати, змінюють технологію виробництва в кращу сторону.

Торгова марка позиціонує себе не тільки як якісний і сучасний виробник мастильних матеріалів для двигунів внутрішнього згоряння, але й активний учасник спортивних змагань. Рекламуючи таким чином свій продукт, компанія Fosser не тільки допомагає спортивним командам, але і тестує авто-масла в самих жорстких умовах експлуатації.

Виробничі потужності торгової марки знаходиться в Німеччині, і належать відомої у всьому світі компанії Duran Lubricants & Chemicals GmbH. У проектуванні нових розробок, підприємство спиралося на досвід найкращих інженерів, яких запросили на постійне місце роботи в технологічні лабораторії компанії. Завдяки такому підходу до виготовлення мастильних рідин, якість відповідає європейським і світовим стандартам. Ретельний контроль на всіх стадіях виготовлення, повністю виключає шлюб, і кінцевий продукт повністю задовольняє потреби навіть самого вимогливого споживача. Починаючи від вибору сировини й закінчуючи кінцевою продукцією – торгова марка завжди дотримується своїх принципів: гнучкості, надійності і ретельності.

Переваги, одержувані при виборі моторного авто-масла Fosser

Вперше на сучасний ринок німецька ТМ вийшла в 2005 році, і поступово почала завойовувати популярність у автовласників самих різних машин. Намагаючись відповідати всім вимогам, які пред'являють мастильним матеріалам виробники машин, інженери підприємства створили універсальний продукт. На даний момент, воно займає найвищі позиції в рейтингу кращих масла для двигунів.

Головні причини, для вибору автомасла Fosser:

1. Німецька якість як завжди на найвищому рівні. Усі виробничі потужності знаходяться а Німеччини, що вигідно виділяє бренд на тлі інших виробників, багато з яких використовують дешеве виробництво в Китаї.

2. Повна відповідність найсучаснішим європейським і світовим стандартам надійності мастильних матеріалів: ACEA і API.

3. Широка лінійка продукції, дозволяє підібрати мастило саме під унікальні характеристики саме вашого двигуна, і забезпечити йому якісну роботу протягом кількох сотень тисяч кілометрів.

4. Інженери організації подбали про те, щоб до складу олії входили спеціальні компоненти, що дозволяють двигуну мати певний запас, на випадок раптового і різкого стрибка підвищення потужності.

5. Оптимальне співвідношення ціни та властивостей. Ціна, яку платить водій за продукцію Fosser, окупається отриманими експлуатаційними характеристиками. Підвищена економічність, мінімальний знос, стабільна робота під час зимових холодів і літньої спеки. Все це продовжує життя мотора і покращує його повсякденну експлуатацію.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок