ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла ELF (Ельф)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 24 (всього 1 сторінок)
Торгова марка Elf бере свій початок з 1939 року. У 2000 році відбулося злиття компаній Elf і Total, і в даний момент Total займає п'яте місце серед нафтових компаній у всьому світі, а моторне масло Elf стало ключовим брендом компанії.

Моторні масла Elf з доставкою по Києву та містам України

І ось вже десятиліттями Elf відноситься до однієї з найбільш яскравих марок моторних масел, яке широко використовується як простими водіями, так і професійними гонщиками самих різних серій. Не в останню чергу завдяки активній участі в автоспорті компанії вдалося створити широкий асортимент моторних масел, який здатний задовольнити всіх – як власників новітніх автомобілів, так і тих, чия техніка вже має високий стаж експлуатації!


Для поціновувачів класичної техніки створено спеціальне масло HTX Retro, яке чудово підходить для автомобілів, створених у період між 1930-ми і 1980-ми роками. Адже дане мастило не тільки забезпечує захист двигуна, а й створено з урахуванням всіх особливостей автомобілебудування тих років. Лінійка HTX Retro є мінеральними маслами зі спеціальними присадками, завдяки яким олія має низьку миючу здатність, що практично виключає якісь проблеми з компресією.

Для сучасних автомобілів ідеально підходять масла Elf Evolution, що забезпечують оптимальну роботу двигуна і його повну безпеку. Дані синтетичні і напівсинтетичні масла є флагманом серед продукції компанії, а при створенні використовуються новітні технології останнього покоління, що враховують всі міжнародні технічні вимоги та рекомендації автовиробників! Для більш старих автомобілів є мінеральне масло Evolution 500, що дає додатковий захист для вузлів і деталей двигунів з великим пробігом.

Окремо слід зазначити лінійку масел HTX, розроблене для спортивних автомобілів з урахуванням величезного досвіду участі в різноманітних гоночних серіях. Дане масло забезпечує найвищий рівень захисту всіх вузлів двигуна в умовах екстремальних навантажень, скорочує час реакції двигуна на тиск на педаль акселератора, а також забезпечує зменшений вміст токсичних елементів у вихлопних газах вашого автомобіля.

З маслами Elf ви можете бути впевнені в захисті свого автомобіля і високій якості використовуваного продукту. Компанія не перестає вдосконалювати свою продукцію, постійно працюючи над асортиментом і займаючись пошуком нових технологій з урахуванням розвитку сучасних двигунів, не забуваючи при цьому і про більш старі моделі.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок