ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла ZIC

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 19 з 19 (всього 1 сторінок)

За останній час на стелажах авто-магазинів з'явилося дуже багато моторних олив для двигунів. Частина з них повністю відповідає заявленим вимогам виробникам. Але більша частина, на жаль, не має ніякого відношення до якісного і надійного продукту, який дбає про збереження мотора в процесі експлуатації.

Де виробляють моторні масла ZIC

Компанія належить Південній Кореї, була заснована ще у 1962 р. році. Вона самостійно займається видобутком нафти, і з природного матеріалу шляхом синтезу створює одні з найкращих мастильних матеріалів для сучасних автомобілів. Спочатку компанія застосовувала для виготовлення мастил ліцензію з США, але поступово набравшись досвіду, фахівці самі стали розробляти унікальні пакети присадок для своїх продуктів.

Як показують реальні відгуки від покупців мастила для двигунів ZIK в інтернет-магазині АвтоЕвроТрейд, машина отримує не тільки додатковий захист в повсякденній експлуатації, але і цілий спектр переваг, порівняно з іншими мастильними продуктами.

Переваги автомасла ZIC

Мастило має дуже стабільним індексом в'язкості. Тобто, при зниженні температури навколишнього середовища, після тривалої холодної ночівлі, водій може не турбуватися, що машина не заведеться з-за підвищеної в'язкості. Масло залишається досить текучим. А під час значного перегріву мотора в літню спеку або в моменти особливо сильних навантажень, мастило залишається достатньо в'язкою, щоб оберігати всі рухомі частини двигуна від передчасного зносу і миттєвого виходу з ладу.

Які масла є в лінійці виробника

Якщо ви зацікавилися продукцією корейської нафтової компанії, то вам буде приємно дізнатися, що в лінійці виробника є не тільки широкий асортимент для двигуна, але і трансмісійні масла. Усі їх можна розділити на три великі групи:

 

  1. Повністю синтетичні масла з максимальним захистом двигуна при будь-яких навантаженнях і погодних умовах. Застосовуються в самих сучасних легкових та вантажних авто.
  2. Напівсинтетичні - з доступною ціною практично для всіх власників автомобілів. Увібрали в себе достоїнства двох технологій, і можуть подарувати надійний захист без зайвих витрат з боку водія.
  3. Мінеральні масла, для машин, випущених до 2001 року. Які не потребують додаткового захисту під час експлуатації.

 

Всі ці мастила є в інтернет-магазині aet.ua. Компанія виробник співпрацює з магазином, і постачає продукт через свого головного дилера. З цієї причини вартість мастила не перевищує допустимі норми і має найсвіжіші терміни виготовлення.

Для машин вироблених в азіатських країнах на полицях інтернет-магазину www.aet.ua можна знайти спеціальну моторне масло, здатне задовольнити будь-азіатський двигун. Торгова марка ZIC виробляє повністю синтетичні і напівсинтетичні масла з дуже низьким вмістом домішки. Що сприяє продовженню життя будь-якого мотора.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок