ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторне масло 10w-50

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Вибираючи відповідне моторне масло для свого автомобіля, обов'язково ознайомтеся з інструкцією по експлуатації, що додається до продукту. Головним чином, варто поцікавитися рівнем в'язкості масла, а також його температурної амплітудою. Тим самим автомобілістам, які хочуть заздалегідь упевнитися в тому, що масло ідеально підходить для певної марки авто, можна порадити скористатися пошуковими сервісами, що функціонують на офіційних сайтах провідних автомобільних компаній-виробників моторних масел.

Надзвичайну популярність останнім часом набули так звані всесезонні автомобільні масла. Від літніх і зимових продуктів вони відрізняються головним чином тим, що мають досить широку температурну амплітуду використання, а також підходять для більшості двигунів авто. Таким чином, можна зробити висновок, що в'язкість всесезонних масел є середньою. Продукт ідеально підходить для нових автомобілів. Зношеним ж двигунів краще підбирати більш в'язке масло.

10W-50 – всесезонна моторна олива з широкою температурної амплітудою. Його можна використовувати влітку при температурі до 50 градусів, взимку – при темп. до – 10°.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок