ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомастила

Підбір мастила за брендом

Підбір мастила за в'язкістю

Товари зі знижкою

Акумулятор TAB Magic 66Ah R+ 640А (En)

*2 818грн *3 368грн *При здачі АКБ

Акумулятор TAB Polar Blue 66Ah R+ 620 (En)

*2 778грн *3 238грн *При здачі АКБ

Моторні олії в Україні

Звичайно, чимало залежить і від досвіду безпосередньо водія: недостатньо просто купити наш продукт і залити його в двигун — необхідно постійно стежити за його рівнем, вчасно змінювати його, не забуваючи при цьому і про заміну елементів фільтрації. Тому підхід, " як-небудь іншим разом куплю, автомасло не головне, головне, щоб пальне було і нехай собі їздить«, часто не просто не виправдовує себе і закінчується вельми і вельми плачевними наслідками. Як кажуть досвідчені водії: «зауважив, що рівень масла нижче мінімуму, все, став авто — йди пішки», і бажано в найближчий магазин автомобільних масел. Тому що в іншому випадку, вашому автомобілю дуже знадобиться швидка допомога, і тривалий, навіть «капітальне» лікування. Ми здійснюємо доставку моторних масел в такі міста як Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Ужгород, Кременчук, Донецьку та Луганську область.

Вибір і підбір моторного масла

Коли Ви робите підбір моторного масла, ви повинні бути ретельно підготовлені, оскільки дуже часто задають питання — яке купити моторне масло? Або яке купити моторне масло для авто мені підходить? Фахівці нашої компанії, які не перший рік працюють у цій області, зроблять професійний підбір автомобільного мастила для Вашого залізного улюбленця.

Зайшовши до нас в інтернет-магазин акумуляторів та автомастил — вас приємно здивує низька ціна на авто олії, які підберуть вам, який би не був у вас автомобіль.

Саме від правильно підібраного моторного масла буде залежати, наскільки довго прослужить машина без капітального ремонту. На полицях інтернет магазину https://aet.ua/car-engine-oilsвід компанії АвтоЕвроТрейд зібрана тільки оригінальна продукція від світових виробників мастильних матеріалів. Такі, як Total, Shell, Mobil, Liqui Moly, Castrol.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок