Пн-Пт 9:00-18:00
Cуб. 10:00-15:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла Liqui Moly(Лікві Молі)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 17 з 17 (всього 1 сторінок)
Німецька компанія Liqui Moly була заснована в 1957 році. Одна з головних особливостей діяльності компанії – це виробництво всього асортименту своїх продуктів тільки на території Німеччини з використанням оригінальних технологій.
 
Моторні масла Liqui Moly представлені на ринку України вже майже 19 років. Але завдяки інноваційному підходу до розробки, не перестають дивувати чимось новим, постійно розширюючи лінійку своєї продукції. Асортимент включає в себе масла для двигунів різних поколінь, з різною кількістю пробігу і для самих різноманітних умов експлуатації. При цьому компанія, яка, як правило, спеціалізується на продукції для автомобілів преміум та середнього класів, не забуває і про більш доступні варіанти для своїх клієнтів – для цього розроблена спеціальна лінійка масел Optimal, які відмінно підходять для двигунів бюджетних і застарілих моделей. З абсолютною впевненістю можна заявити, що жоден інший виробник моторних масел не має настільки широко асортименту продукції.
 
Моторні масла Liqui Moly користуються довірою не тільки у споживачів, але і у автовиробників, про що свідчить отримання іменних допусків для двигунів Mercedes Benz, VW, Porsche, Renault, BMW, Peugeot Citroen, GM, Ford, в тому числі і у вантажному транспорті Scania, MAN, Renault Trucks і Volvo.
В цілому асортимент моторних масел компанії можна розділити на дві основні групи - напівсинтетичні і синтетичні.
 
Мінеральні масла демонструють хороші змащувальні показники при роботі в широкому діапазоні температур, але на їх базі практично неможливо, отримати мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками при екстремально низьких або високих температурах. Щоб поліпшити низькотемпературні властивості, склад вводять певну кількість (до 30%) синтетики, таким чином отримуючи недороге, але що володіють хорошою в'язкістю при низьких температурах моторне масло (лінійка Leichtlauf).
 
Головними в асортименті Liqui Moly є синтетичні олії, адже крім відмінних характеристик при агресивних температурних режимах роботи, дана продукція має стабільність проти окислення, має низький витрата і летючість, демонструючи відмінні миючі властивості з мінімальними відкладеннями, що в сумі дає можливість збільшити терміни змінності масла і знижує витрату палива (лінійка Synthoil).
 
Серед продукції слід окремо виділити масла Top Tec і Special Tec, створені для сучасних автомобілів з іменними допусками автовиробників, а також Top Tec Truck і Langzeit, спеціально розроблені для вантажної і важкої техніки.
 
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок