Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

WESTA

Автомобильные аккумуляторы Westa в Украине от производителяWESTA – відомий на території України та за її межами бренд сучасних акумуляторних батарей, які виробляються на заводі, розташованому в Дніпропетровській області.
 
Щорічні обсяги виробництва АКБ даного бренду становлять близько 7,6 мільйона штук в рік.
 
АКБ бренду WESTA відносяться до середнього цінового сегменту і мають непогані технічні характеристики, завдяки яким український виробник може сміливо конкурувати з всесвітньо відомими акумуляторними брендами. Так, саме АКБ даної марки займають 1,4 відсотка Світового ринку АКБ, а дніпропетровський завод має статус найбільшого експортера джерел живлення в Російську Федерацію.
 
Продукція іноземного виробництва з середнього і дешевого цінового сегменту не витримує суворих погодних умов, а українські АКБ бренду WESTA чудово, а головне, безперебійно, працюють в умовах суворої російської зими.
 
За відносно невеликий термін роботи на ринку, близько 20 років, виробник зміг зарекомендувати свою продукцію в якості сучасних і дуже надійних АКБ, які відносяться до категорії проблемних. Саме тому АКБ бренду WESTA віддають перевагу власники бензинових або дизельних авто з різним рівнем споживання енергії: від найменшого до найбільшого.
 
В процесі виробництва своєї продукції виробник використовує особливу запатентовану технологію, яка дозволяє підвищити електричні характеристики АКБ до 15 відсотків, а період безперебійної роботи – на 30 відсотків.
 
Випускаються АКБ бренду WESTA в 35 модифікаціях. При цьому дані джерела живлення стануть відмінним варіантом АКБ як для легкових, так і для вантажних автомобілів вітчизняного або імпортного виробництва.
Серед інших переваг АКБ даної марки можна виділити наступні:
- підвищений рівень вібро-та ударостійкості;
- підвищений рівень безпеки, завдяки наявності спеціальної лабіринтової кришки;
- безперебійна робота при екстремальних температурах від -40 до +50 градусів;
- стійкість до корозії.
 
Купити АКБ WESTA – це значить зробити вдале капіталовкладення в надійну і безперебійну роботу свого авто на довгі роки.
 
Купити українські автомобільні акумулятори Westa(Веста) в Києві і містах України ви можете за посиланням: https://aet.ua/car-batteries/akb-westa/.
Показано з 1 по 24 з 43 (всього 2 сторінок)
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок