ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Пуско-зарядні пристрої "Аїда"

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

ЗУ Аїда − це гармонійне співвідношення імпульсного заряду з процесом десульфатации (продовження терміну служби).

Основним критерієм визначення якісного пристрою є зарядний струм. Він протікає по клем при контролі напруги, точність якого не перевищує 0,1 V. Така точність не допускає поломки, вихід з ладу окремих деталей чи електричного автомобільного обладнання в цілому. Стадію заряджання можна спостерігати завдяки сверхточному індикатору «ЗАРЯД» (на передній панелі інструменту).

Прилад дозволяє десульфатировать АКБ трьома різними способами, пускаючи в нього струм: мінімальними порціями при стабільній напрузі; імпульсний циклічний або асиметричний. Останнім методом заряджають зношені (старі) акумулятори.

При подачі імпульсів циклічним шляхом тривалість імпульсу змінюється протягом заряду акумуляторної батареї. У майже повністю зарядженого агрегату імпульси стають коротшими, а перерви між ними збільшуються. З цієї причини акумулятор не може перезарядити. Важливо, що бурхливий газовиділення не виникає.

Різноманітний перелік обладнання Aida дозволяє точно вибрати відповідний інструмент заряду для кислотно-лужний, гелієвої, кислотного, та інших акумуляторних батарей.

За функціональним можливостям пристрої діляться на: пуськозарядниє, передпускові, зарядні, бюджетні та інші.

Повністю заряджена обладнання автоматично переходить в режим підтримки батареї в зарядженому стані, захищаючи її енергозбереження.

Процес десульфатации з одночасною імпульсною подачею енергії захищає від корозії, сульфатації (процес окислення акумулятора), саморозряду і перезаряду АКБ.

В результаті заряду ЗУ Aida зменшується внутрішню протидію частинок, зникає розшаровування електроліту, поліпшується його щільність всередині банки; стартовий струм приладу наростає. Параметри автомобільної батареї приходять в норму.

Пристрої мають безліч захисних функцій, що доводить їх стійкість. Вони стійки до дуже високих і дуже низьких температурних режимів, перевантажень, замикань, а також до високої вхідної напруги.

В зарядному устаткуванні Aida використовують сучасний метод відновлення ємності агрегату. Воно якісно, функціонально і довгостроково. Залишається вибрати відповідну модель. І користуватися із задоволенням.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок