ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Зарядні пристрої Master Watt

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Зарядні пристрої Master Watt

 

На ринку зарядних пристроїв для акумуляторів представлені не тільки зарубіжні виробники. MasterWatt – вітчизняний виробник, який спеціалізується на випуску допоміжних електронних пристроїв для водіїв машин в нашій країні. Широка лінійка включає в себе найрізноманітніші зарядні пристрої, від невеликих джерел живлення для мотоциклів, до досить великих призначених для вантажного транспорту.

Відмінною рисою всіх пристроїв, є їх виняткова надійність. Будь-який пристрій, перед тим як відправитися в магазин, ще на заводі проходить перевірку. І якщо воно не відповідає хоча б одному параметру, відправляється на переробку. Виробник дорожить своєю репутацією, і не допускає, щоб шлюб потрапляв у вільний продаж.

Унікальні розробки наших інженерів, дозволили створити зарядні пристрої з унікальними характеристиками, що дозволяють відновлювати навіть запущені АКБ, після тривалого простою без навантаження. Всього кілька циклів заряду/розряду, і акумулятор знову оживає, даючи можливість власнику відкласти покупку на кілька років.

Експлуатація такого приладу не викликає труднощів, незважаючи на прогресивний метод виробництва. Завдяки використанню сучасних комплектуючих, кінцевий продукт вийшов компактних розмірів. Але незважаючи на це, володіє рядом корисних функцій. Крім стандартної пуско-зарядної функції, виріб може в автоматичному режимі виконувати заздалегідь складену програму. Є цілий ряд захисних функцій. У разі перегріву АКБ або самої зарядки, вона автоматично відключиться, щоб не допустити поломки. У разі неправильного підключення, пристрій просто не спрацює, не даючи жодного шансу зіпсувати акумулятор.

В асортименті компанії є компактні MasterWatt, які дуже зручно брати з собою в дорогу, якщо ви відправляєтеся в далеку подорож. І стаціонарні вироби, що володіють розширеними можливостями, та здатні виконувати цілий ряд поставлених завдань. В залежності від ємності джерела живлення, компанія рекомендує купувати більш пристосовані зарядні пристрої, здатні ідеально точно зарядити АКБ і не заподіяти йому шкоди.

Якщо вам необхідно зарядний пристрій, щоб більш уважно стежити за акумулятором своєї машини і не довіряти цю процедуру СТО. Наш магазин може запропонувати досить широкий вибір найкращих пуско-зарядних пристроїв від вітчизняного виробника MasterWatt.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок