Пн-Пт 9:00-18:00
Cуб. 10:00-15:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла Yuko

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Торгова марка Yuko з'явилося на ринку в 2012 році. Продукція компанії «Юкойл» розпочала активний вихід на міжнародний ринок, що спричинило за собою ребрендинг. Завод компанії є одним з кращих на території Східної Європи, а моторні масла Yuko отримали рекомендації та допуски від провідних автовиробників Volvo, Mercedes-Benz, Renault, Caterpillar.

Сьогодні мастильні матеріали Yuko широко відомі на ринку, асортимент охоплює більше 200 найменувань, а завод відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Більш того, дане підприємство є єдиним в Україні з діючою ліцензією API (Американський інститут нафти).

При створенні моторних масел використовується високоякісна сировина кращих компаній у сфері виробництва мастильних матеріалів, таких як Exxon Mobil, Afton, Lubrizol. А на самому підприємстві сертифікована і використовується система контролю якості ISO-9001.

Мінеральні масла представлені лінійками Classic і Praktik. Мають відмінні захисні показники і антиокислювальні властивості, перешкоджаючи утворенню відкладень на деталях. Масло створено на якісній основі мінеральної у комплекті зі спеціальним пакетом присадок, завдяки яким поліпшуються захисні характеристики суміші. Відмінно підходить для використання в двигунах автомобілів, випущених до 2001 року, особливо підходить для автомобілів марок ВАЗ і ГАЗ будь-яких модифікацій.

Напівсинтетичні масла Semisynthetic і Vega Synt ідеально підходять як для бензинових, так і для дизельних автомобілів найрізноманітніших модифікацій, включаючи двигуни з каталізаторами відпрацьованих газів. Гарантується надійний захист і змазування всіх деталей за все спектрі температур експлуатації, легкий запуск двигуна в холодних умовах і низька випаровуваність масла при високих температурних навантаженнях. При виробництві використовується гидрокрекинговая технологія з додаванням присадок високої якості.

У лінійках Synthetic і Dynamic представлені високоякісні, повністю синтетичні масла. Ідеально підходить для використання в будь-яких двигунах легкових автомобілів і мікроавтобусів. При виробництві використовуються найчистіші базові масла разом з поліпшеними присадками, що дає маслу прекрасні властивості захисту від корозії та миючі характеристики. Завдяки довгому збереженню своїх властивостей, масло дозволяє збільшити інтервал його зміни, заощаджуючи ресурси.

При виготовленні всіх моторних масел Yuko застосовується технологія компанії Lubrizol, одного з світових лідерів на ринку мастильних матеріалів.

Вибираючи масло Yuko ви гарантовано отримуєте продукт найвищого рівня, ідеально підходить для експлуатації в температурних умовах України!

Недорогі, але якісні моторні масла на мінеральній і напівсинтетичній основі ідеально підходять для експлуатації вітчизняних автомобілів. Компанія Yuco спеціально спеціалізується на виробництві недорогих продуктів, щоб подарувати простим машин висока якість і довгий термін експлуатації. А щоб мати можливість купити продукт, необхідно відвідати магазин автомасел https://aet.ua/.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок