Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторне масло Total

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 16 з 16 (всього 1 сторінок)
Total – одна з найбільших об'єднаних компаній світу. Якість продукції не ставиться під сумнів, користується авторитетом і довірою, що підтверджують представництва більш ніж в 150 країнах.
 

Моторні оливи Total з доставкою по Києву та містам України

 
Користуючись моторними маслами Total ви можете бути впевнені в якості і вам не доведеться йти на компроміси. Завдяки постійному розвитку і використання накопиченого досвіду виробництва на практиці, мастильні матеріали Total отримали рекомендації від таких виробників, як Citroen, Renault, KIA, Great Wall, Peugeot рекомендовані для заливки в автомобілі цих марок, а також післяпродажного обслуговування.
 
В асортименті моторних масел Total Quartz присутні всі види олій, такі як синтетичні, напівсинтетичні і мінеральні. Синтетичні масла Quartz розробляються спеціально для двигунів нового покоління, з урахуванням всіх технічних вимог. В тому числі і для автомобілів, які використовують сажовий фільтр, оптимізуючи роботу систем нейтралізації вихлопних газів.
 
Всі синтетичні і напівсинтетичні масла Quartz призначені для використання в автомобілях і з бензиновими, і з дизельними двигунами. Спеціалізоване масло для дизельних двигунів зазначено відповідною позначкою Diesel. Забезпечуючи максимальний захист від відкладень в двигуні і його зносу, масло підходить для використання при будь-яких умовах експлуатації.
 
Використання моторної оливи Total Quartz гарантує чистоту деталей двигуна, оберігає його від перегріву, забезпечує зниження витрати палива і знижує вміст шкідливих речовин у вихлопі. Також дозволяє досягти максимального ККД двигуна, забезпечуючи гарантовану компресії в циліндрі.
 
Для власників вантажних автомобілів розроблена спеціальна лінійка Rubia - спеціалізоване моторне масло для вантажної техніки і автобусів з урахуванням усіх навантажень і вимог. Дані масла адаптовані для розширеного інтервалу заливки масла, сприяють чистоту двигуна, економії палива та мінімізації простою.
Купуючи моторні оливи Total, ви не тільки можете бути впевнені в найкращому виборі для свого автомобіля, але і не обмежувати себе у виборі! Адже в широкому асортименті мастильних матеріалів ви можете знайти для себе необхідну продукцію. А його якість і захисні властивості неодноразово доведено на практиці і гарантують вам абсолютну надійність!
 
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок