ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла Castrol(Кастрол)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 26 (всього 2 сторінок)

Моторні масла Castrol Edge і Magnatec з заміною і доставкою по Києву та містам України

 
Castrol – один із світових лідерів у виробництві мастильних матеріалів. Своєю діяльністю компанія охоплює 140 країн світу, в тому числі і Україну.
Широкий асортимент продукції Castrol включає в себе практично весь спектр мастильних матеріалів як для звичайних автомобілів, так і для спеціальної сільськогосподарської техніки, заводів та морських суден. Вся продукція має міжнародну хімічну реєстрацію і відповідає всім законодавчим нормам.
Більш того, моторні масла Castrol розробляються спільно з автовиробниками, такими як Audi, Ford, BMW, Honda, Volvo, Skoda, VW, і мають відповідні рекомендації для використання даних олій в нових двигунах виробників.
 
Серед моторних олив Castrol можна виділити три основні лінійки продукції.
 

Castrol EDGE

 
Флагманська серія, забезпечує максимальний рівень захисту двигуна і його деталей під час роботи при великих навантаженнях як температурних, так і механічних. При створенні масла використовується інноваційна розробка компанії – Titanium FST, завдяки якій масляний плівка виходить в 2 рази міцніший, що запобігає її розрив, захищаючи деталі від тертя під час роботи, а також від утворення відкладень.
 

Castrol MAGNATEC

 
Головними особливостями цієї лінійки моторних масел є ефективний захист двигуна при зниженій температурі навколишнього середовища (нижче 0°C) і збереження своїх властивостей у важких умовах експлуатації в межах міста, коли двигун працює на холостому ходу тривалі проміжки часу. Масло утворює додатковий шар, який починає захищати двигун відразу ж після його запуску, зі стадії прогріву і далі.
 

Castrol GTX

 
При важких умовах експлуатації, використання палива низької якості, нерегулярної заміни масла в двигуні може почати утворюватися щільне речовина – нагар. Якщо ніяк не боротися з цим явищем, то нагар починає негативно впливати на потужність двигуна і зменшує термін його експлуатації. Головна мета даної лінійки масел – захист двигуна автомобіля від утворення нагару і щоденних масляних відкладень. Моторні мастила серії GTX рекомендується використовувати як у бензинових, так і дизельних двигунах.
 
Якщо ви піклуєтеся про своє автомобілі і бажаєте якомога більше збільшити його термін експлуатації та пробіг, то не сумнівайтеся у виборі – моторні масла Castrol поєднують в собі всі передові напрацювання в області створення мастильних матеріалів і величезний досвід успішного виробництва продукції для найширшого спектру техніки та умов її роботи.
 
 

Масло Кастрол

 
Castrol – моторні масла на базі досконалої молекулярної технології. Це масло довше зберігає експлуатаційні властивості двигуна, відмінно захищають серце автомобіля від зносу і покращуючи його технічні характеристики.Castrol - це лінійку синтетичних моторних масел для вимогливих власників і автолюбителів, а також для потужних і сильно навантажених двигунів. Це найкращі моторні масла Castrol для Вашого автомобіля. Масла Castrol - є лідером у виробництві масел для авто і ПММ. Виробляють моторні авто масла, трансмісійні автомасла, масла індустріальні, а так само пластичні мастила, присадки до палива та антифризи. Концерн Castrol на протязі більше 100 років утримує лідируючу позицію в області переробки нафтопродуктів.
 

Купити автомасла Castrol в Києві

 
Компанія Автоевротрейд пропонує автомобільні масла Castrol. Купити авто масла Ви завжди зможете в нашому інтернет магазині, або зателефонувавши за тел.(063) 237 15 80, (044) 227 15 87, а так само Ви зможете придбати автомастила в Києві по безналу в компанії Автоевротрейд за низькою ціною.
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок