Пн-Пт 9:00-18:00
Cуб. 10:00-15:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори Panasonic(Панасонік)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 29 (всього 2 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Panasonic(Панасонік)в Києві і містах України

Автомобильные аккумуляторы Panasonic в КиевеТаблица соответствия авто аккумуляторов ПанасоникКорпорація Panasonic є великим японським виробником електроніки та джерел живлення . Також Panasonic виробляє одні з кращих автомобільних акумуляторів в світі.

Завод з виробництва автомобільних акумуляторів Panasonic знаходиться в Таїланді, де використовуються такі сучасні технології, як і на японських фабриках, які користуються більшою довірою споживачів автомобільної продукції.

При виробництві всіх автомобільних акумуляторів для легкових авто, Panasonic серії MF використовується «Пробка попередження вибуху», яка може запобігти вибух з-за зовнішньої іскри.

Конструкція АКБ Panasonic дозволяє контролювати рівень використання електроліту з допомогою Спеціального фільтра» і «Спеціально наклейки».

Panasonic Corporation розвиває технологію срібного сплаву для того, щоб акумулятор не перегрівався при високих температурах (до +50 С). Завдяки цій технології збільшується тривалість роботи акумулятора шляхом збільшення теплостійкості і контролю пароутворення електроліту з утвореного газу.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати акумулятори Panasonic в Києві та Україні за найвигіднішими цінами, а також скористатися підбором акумулятора по марці автомобіля.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок