Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

RedHorse

RED HORSE – відомий польський бренд по виготовленню сучасних акумуляторних батарей економ-класу. Вся продукція цієї марки відповідає міжнародним та європейським стандартам і нормативам, які висуваються до акумуляторних батарей подібного класу.
 
АКБ бренду RED HORSE – це джерела живлення з досить вузьким діапазоном потужності – від 45 Ач до 100 Ач. Незважаючи на те, що лінійка продукції даного бренду представлена досить «скромний» кількістю моделей АКБ, більшість з них може бути встановлено на авто різних марок і з різним об'ємом двигуна. АКБ RED HORSE стануть відмінним варіантом джерела живлення як для автомобіля, що працює на бензині з потужністю двигуна до 6 л, так і для дизельного автотранспортного засобу з потужністю двигуна до 3,5 л.
 
АКБ RED HORSE – це бюджетна лінія батарей, яка користується широким попитом серед водіїв авто економ-класу, які мають стандартний набір «споживачів» енергії.
 
Незважаючи на досить бюджетну ціну, АКБ бренду RED HORSE характеризуються досить високим рівнем саморозряду і сили пускового струму. Завдяки цьому АКБ даної марки можна досить швидко «привести до тями» після тривалого простою за допомогою типових зарядних пристроїв для АКБ.
 
В процесі виробництва АКБ RED HORSE виробник використовує кальцієву технологію Ca-Ca, завдяки чому батареї даного типу мають відмінні показники ємності та сили струму холодного, а також високу ступінь стійкості до корозії.
 
У разі правильного використання АКБ даного бренду період безперебійної роботи батареї складає від 2,5 до 3-х років.
Технічні характеристики АКБ RED HORSE дозволяють даними акумуляторним батареям непогано справлятися зі своїми «обов'язками»: забезпечувати безперебійну роботу авто зі стандартною комплектацією електроніки і гарантувати негайний запуск двигуна навіть при низьких температурах повітря.

RedHorse 60Ah L+ 520A

*2 020грн *При здачі АКБ

RedHorse 60Ah R+ 520A

*2 020грн *При здачі АКБ

RedHorse 74Ah R+ 680A

*3 278грн *При здачі АКБ

RedHorse 100Ah R+ 760A

*3 870грн *При здачі АКБ
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок