Пн-Пт 9:00-19:00
Cуб. 10:00-16:00
Нед. Вихідний
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Mutlu

Турецькі акумуляторні батареї Mutlu – це одні з самих популярних і затребуваних АКБ на вітчизняному ринку автозапчастин і комплектуючих. Компанія має 60-річну історію (рік заснування – 1945 р.) і солідний досвід роботи. За роки свого перебування на світовому ринку автомобільних запчастин та комплектуючих компанія Mutlu трансформувалася в одного з найбільших виробників сучасних та високоякісних АКБ.
 
Відмінна репутація на ринку, сучасні технології виробництва, а також високу якість виробленої продукції – далеко не повний перелік причин, чому багато власників авто, а також деякі всесвітньо відомі виробники автомобілів (Toyota, Fiat, Opel, Ford та ін) віддають перевагу даного бренду АКБ для установки на свої автотранспортні засоби.
 
Серед основних переваг АКБ даного бренду можна виділити наступні:
  • доступна ціна;
  • тривалий термін експлуатації;
  • високий пусковий струм;
  • безперебійна робота в суворих кліматичних умовах (навіть при температурі 40 градусів);
  • придатні для утилізації і вторинної переробки;
  • наявність індикатора рівня заряду і вбудованого полум'ягасника.
 
Акумулятори Mutlu здатні забезпечити стабільну, тривалу і безперебійну роботу авто при будь-яких погодних умовах.
Близько 40 відсотків продукції, що виробляється на заводах компанії Mutlu, експортується велика кількість зарубіжних країн, в тому числі і європейським споживачам. При цьому щорічні обсяги продажів компанії уже досягли значної цифри – понад 20 мільйонів доларів США на рік.
 

Вибрати й купити автомобільні акумулятори Mutlu(Мутлу) у Києві та інших містах України ви можете за посиланням https://aet.ua/car-batteries/akb-mutlu/.

Показано з 1 по 24 з 84 (всього 4 сторінок)
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок